BAJKOWE SEANSE W GRUDNIU

BAJKOWE SEANSE W GRUDNIU
ITVN Extra wie, że najmłodsi widzowie są bardzo ciekawi świata, chętni do zabawy i rozwijania swoich talentów. Dlatego też specjalnie dla dzieci w weekendowe poranki emitujemy kolorowe, nowoczesne animacje, programy edukacyjne i znane od pokoleń bajki. Zapraszamy na naszą antenę w soboty i niedziele od godz. 10.00 (CET – Berlin, Paryż, CST – Chicago) i 11.00 (EST – Nowy Jork).
W kolejne soboty grudnia na naszej antenie będą gościć pełnometrażowe animacje: „Sposób na wakacje Bolka i Lolka”, „Bajki Bolka i Lolka” oraz „Och! Pampalini!!!”. Nie zabraknie też nowych odcinków edukacyjnej serii animowanej „Przedszkolaki” oraz porad językowych rezolutnej kózki Meme.
Natomiast niedziele będą należeć m.in. do „Neli małej reporterki” i „Mami Fatale”. Premierowe odcinki „Science Max. Experiments at large” zachwycą wszystkich małych odkrywców, którzy lubią zagadnienia z pogranicza nauki i zabawy, a sympatyczny nauczyciel z serii „Adventures of Napkin Man” pozwoli dzieciom lepiej poznać otaczający je świat.
Z okazji Świąt, w sobotę 26 grudnia o godz. 14.35 (CET – Berlin, Paryż), zaprezentujemy piękny i pouczający film dla dzieci „Child’s Christmas”. Jego bohater, mały chłopiec, przeniesie się w czasie, by dowiedzieć się, jak dawniej obchodzono święta. Zapraszamy do ITVN Extra!
CHILD'S CHRISTMAS Źródło: SKY DISTRIBUTION
MATERIAŁY ITVN