Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

ŻYCIE NA WYŚCIGACH
powrót do listy

ŻYCIE NA WYŚCIGACH

PolecaneProgramy

ŻYCIE NA WYŚCIGACH

Od 10 marca zapraszamy Państwa na nową serię „Życie na wyścigach” przedstawiającą rodzinę Wyrzyków, której codzienność stanowią treningi i wyścigi koni. Serial dokumentalny wyemitujemy w każdą sobotę o godzinie 19.10 (CET – Berlin, Paryż), 19.10 (CDT – Chicago) i 20.10 (EDT – Nowy Jork) ITVN Extra.

Głowa rodziny – Adam, z wykształcenia architekt i właściciel firmy budowlanej, po 30-tce postanowił zmienić swoje życie, porzucić dotychczasowe zajęcie i zacząć hodować konie arabskie. W niewielkiej wsi pod Warszawą własnymi rękami zbudował stajnię oraz mieszkanie dla siebie i rodziny. Po kilku latach ciężkiej pracy udało mu się stworzyć prężnie działające przedsiębiorstwo. Trener Adam Wyrzyk to były bokser, były budowlaniec, architekt, a obecnie trener, właściciel i hodowca około 50 koni. Razem z żoną i czwórką dzieci prowadzą Stajnie Rosłońce w podwarszawskiej Podbieli. Pod jego czujnym okiem dorastają najlepsze konie wyścigowe.

Adam jest człowiekiem bezkompromisowym, który zawsze mówi co myśli, co nie zawsze zjednuje mu przyjaciół. Często bywa impulsywny i dobro koni stawia ponad wszystko - siebie, rodzinę, pieniądze. Dla niego liczą tylko zwycięstwa. Nie dba o drugie czy trzecie miejsce, bo wie, że na kartach historii zapiszą się tylko najlepsi. Tych, którzy chcą się przekonać, jak Adam Wyrzyk i jego konie poradziły sobie w zeszłym roku podczas wielkiej gonitwy na służewieckim torze, zapraszamy do ITVN Extra.

TEKST ©Planete+

 

tvnpix