Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

TWÓJ KAWAŁEK OGRODU
powrót do listy

TWÓJ KAWAŁEK OGRODU

PolecaneProgramy

TWÓJ KAWAŁEK OGRODU – DRUGI SEZON

Balkon, loggia, osiedlowy ogródek na parterze, taras na najwyższym piętrze budynku... Mogą być małe lub duże, w cieniu lub nasłonecznione, z widokiem na park lub opuszczoną fabrykę, ale wszystkie są zazwyczaj domowymi namiastkami ogrodów. I nawet z nimi można zdziałać cuda! A jak to zrobić, pokaże Kasia Kusiak w kolejnym sezonie programu „Twój kawałek ogrodu” w ITVN Extra, na który zapraszamy od 9 marca w każdy piątek o godzinie 20.10 (CET – Berlin, Paryż), 20.10 (CDT – Chicago) i 21.10 (EDT – Nowy Jork).

W programie prezentujemy cały proces metamorfozy od pierwszego spotkania i rozmowy z właścicielami balkonu, poprzez burzę mózgów, tworzenie projektu, zakupy w centrum ogrodniczym, a skończywszy na pracach remontowych i aranżacyjnych balkonu. Przemiana balkonu jest doskonałym pretekstem do dzielenia się z widzami rozległą wiedzą i udzielania porad dotyczących nie tylko doboru roślin oraz ich dalszej pielęgnacji, ale także innych pomysłów, na przykład na trwałe donice balkonowe czy oryginalne lampiony.

Prowadząca angażuje bohaterów oraz widzów na każdym etapie prac: pytając o ich potrzeby, wybierając wspólnie odpowiednie rośliny, wyznaczając właścicielom balkonów konkretne prace i zadania, motywuje do działania także widzów. Program utrzymany jest w dość swobodnej atmosferze. Uśmiech i pogoda ducha prowadzącej przeplatają się ze specyficznym poczuciem humoru męża i współrealizatora projektów - Jerzego. Katarzyna Kusiak jest dyplomowanym architektem krajobrazu. Swoje projekty tworzy w domu, bez pomocy komputera, za to przy wsparciu drugiej połowy i w cudownym otoczeniu wiejskiego domu z ogrodem. Jerzy realizuje pomysły Kasi, wyczarowując meble i donice z drewna. Jak odmienią polskie balkony w tym sezonie? Zapraszamy do ITVN Extra!

MATERIAŁY ©Domo+

 

tvnpix