Program Berlin CET

Poprzedni
Strefa czasowa: Berlin CET
drukuj
wstecz
 • Bilans

 • Biznes dla ludzi

 • Ola w trasie

  "Ola w ostrej akcji i poszukiwanie truskawek". Szminka i w drogę… Mobilki na CB radiu mają trudne zadanie. Muszą zgadnąć na jaką akcję tym razem wybiera się Ola? Potrzebne będą okulary słoneczne, kajdanki i pałka oraz wsparcie nowych kolegów z patrolu. Po zakończeniu zadania, Ola wytrwale szukając truskawek, trafia do miejsca, gdzie królują siekiery i topory. Po drzemce w niezwykłej piramidzie, rusza na spotkanie z wiekowym "Bartkiem" a z CB radia płynie do niej niespodziewane wyznanie… Oglądajcie koniecznie najbliższy odcinek "Oli w trasie". Tak ostrej Oli jeszcze nie widzieliście!
 • Odlotowy ogród

  "Facimiech". Facimiech to mała miejscowość położona niedaleko Krakowa. Stefania i Stanisław niebawem obchodzą 50 rocznicę ślubu. Ich córka Agnieszka chciałaby im sprawić z tej okazji niespodziankę. Poprosiła Dominika, żeby przyjechał i zmienił ogród rodziców w pełną kwiatów i zieleni oazę, w której będą mogli spędzać czas z rodziną.
 • Andrzej Sołtysik przedstawia LONGPLAY 2-A. Fidyk

 • Lifetramp 2

  Bohaterowie odwiedzają osoby, których zawód wydaje im się interesujący i spędzają z nimi cały dzień, wykonując rozmaite zadania. Po tym doświadczeniu starają się odpowiedzieć sobie na pytanie, czy z ulgą wrócą do swojej dotychczasowe pracy, czy też może zmienią swoje życie.
 • Lifetramp 2

  Bohaterowie odwiedzają osoby, których zawód wydaje im się interesujący i spędzają z nimi cały dzień, wykonując rozmaite zadania. Po tym doświadczeniu starają się odpowiedzieć sobie na pytanie, czy z ulgą wrócą do swojej dotychczasowe pracy, czy też może zmienią swoje życie.
 • Perfekcja

  Tiger Woods, Usain Bolt, Jelena Isinbajewa czy LeBron James. Ci sportowcy są przykładem osiągnięcia mistrzostwa w swojej dziedzinie. Swoje największe sukcesy opłacili całkowitym poświęceniem, hektolitrami wylanego potu oraz latami mordeczych treningów. W serialu "Perfekcja" dowiemy się, jakie były tajemnice ich zwycięstw, rekordów i olimpijskich medali. Czy sekretem jest wieloletnia praktyka, czy też może ważniejszy jest trener, który potrafi umiejętnie poprowadzić karierę? Dowiemy się również co nieco na temat prywatnego życia gwiazd sportu.
 • Pomysł na biznes

  Seria, której głównymi bohaterami są ludzie, pragnący otworzyć własny biznes i spełnić marzenia. Trafiają do programu z różnych powodów. Jedni, by zarobić pieniądze dla najbliższych. Inni, by dowieść swojej kreatywności i pasji lub otrzymać pieniądze na stworzenie wynalazku, którzy może pomóc ludziom. Ich pomysły ocenia wyspecjalizowane jury. Freddy Cameron to doświadczony biznesmen i ekspert z dziedziny przedsiębiorczości. Nicole Lapin to dziennikarka finansowa, autorka wielu książek i publikacji. Joe Kincaid również może poszczycić się długim doświadczeniem w biznesie. Razem będą oceniać projekty uczestników i przyznawać im granty, które mogą rozwinąć ich pomysły. Kto z nich zrobi na nich najlepsze wrażenie?
 • Andrzej Sołtysik przedstawia -Złoczyńcy kontra Bond

  „Andrzej Sołtysik przedstawia” to program, który przybliża historię kina opowiedzianą przez pryzmat wybranego zjawiska, zachowania, przedmiotu czy motywu - np. papierosa. Analizie poddane zostaną różne gatunki filmów: komedie, dramaty, horrory. Prowadzący porówna sceny, w których jeden detal współtworzył klimat sceny na równi z bohaterem. Andrzej Sołtysik przedstawi różne pomysły na wykorzystanie tego samego ‘fetysza’ filmowego w zależności od wizji i pomysłowości scenarzysty i reżysera. Bo w jednym filmie ten sam papieros będzie miał konotację erotyczną, a w innym kryminalną.
 • Teletoon+ Play 3

  Najświeższe ciekawostki i newsy ze świata nowych technologii! Potężna dawka wiedza na temat aplikacji, gadżetów i wirtualnego świata.
 • Dzieciaki MiniMini

  Program podzielony jest na trzy części. W pierwszej z nich Kacper i jego ojciec Paweł, w którego wcielił się polski aktor i prezenter Daniel Wieleba, wspólnie przyrządzają łatwe i zdrowe potrawy. W drugiej części programu Dzieciaki wykonują proste eksperymenty naukowe, odkrywając podstawowe prawa fizyki. Trzecia część jest poświęcona aktywności fizycznej. Bohaterowie programu wspólnie bawią się, tańczą i śpiewają, zapraszając widzów przed telewizorami do wspólnych ćwiczeń.
 • Przedszkolaki 3

  Sympatyczne i kolorowe opowieści ze świata przedszkolaków. Każdy z odcinków opowiada o jednym wydarzeniu z codziennego życia maluchów. A dookoła nich dzieje się dużo fascynujących rzeczy. Pani przedszkolanka opowiada dzieciom o ciekawych zjawiskach i ekologii. Otaczająca je przyroda kryje wiele tajemnic do odkrycia.
 • Pan Toti

  Pan Toti to bohaterek serii książek dla dzieci autorstwa Joanny Sorn-Gary. Teraz możemy oglądać go na ekranie! Główny bohater to malutki człowieczek, poszukujący skarbów w kopalni, znajdującej się pod podłogą jego domku. Znajduje tam różne rzeczy. Niektóre z nich powodują śmieszne i wciągające przygody, które Pan Toti przeżywa wraz ze swoimi przyjaciółmi. Młodzi widzowie mogą liczyć na mnóstwo zabawy i radości oraz historie, które zawsze dobrze się kończą!
 • Teletoon+ Sport 2

  Co to jest skimboard? Jak zrobić efektowne tricki na rolkach? Skąd taka popularność hulajnogi? Odpowiedź na te pytania znajdziecie w Teletoon+Sport
 • Myszka w paski (i zasady bezpieczeństwa)

  Nieroztropne zachowanie w domu, na ulicy czy na podwórku może doprowadzić do groźnych sytuacji. Jak ustrzec się przed zagrożeniami? Podpowiada Myszka w Paski!
 • Myszka w paski (i zasady bezpieczeństwa)

  Nieroztropne zachowanie w domu, na ulicy czy na podwórku może doprowadzić do groźnych sytuacji. Jak ustrzec się przed zagrożeniami? Podpowiada Myszka w Paski!
 • Deserownia 3

  Obowiązkowa pozycja dla każdego łasucha. Jak bez pomocy rodziców przygotować ulubione przysmaki? To nie takie trudne jak by się mogło wydawać! Zapraszamy do "Deserowni"! Gotowanie to super zabawa! Co robią dzieci po powrocie ze szkoły? Odrabiają lekcję? Sprzątają? Gotują obiad? Dwaj bracia 13-letni Kuba i 8-letni Mikołaj znaleźli sposób na zagospodarowanie czasu bez rodziców. Kuba tworzy kulinarnego video bloga, gdzie pokazuje jak w prosty sposób przyrządzić smaczne przekąski, a młodszy brat próbuje mu pomagać, choć dość często raczej przeszkadza. Podczas przygotowywania posiłków, prowadzą bardzo "poważne" rozmowy o życiu, pomagając młodym widzom rozwiązać niejeden życiowy problem, np. doradzają co zrobić, kiedy Pani nauczycielka sadza Cię w jednej ławce z dziewczyną. Oczywiście wszystko z przymrużeniem oka.
 • Myszka w paski (i zasady higieny)

  Na prostych przykładach i z pomocą dzieci z pobliskiego przedszkola: Dorotki, Mai, Janka i Krzysia, Myszka w Paski wyjaśni maluchom, jak dbać o włosy, skórę, zęby czy paznokcie. Dzięki programowi dzieci dowiedzą się m.in. czemu mycie rąk przed jedzeniem jest ważne, jak postępować w przypadku skaleczenia i dlaczego należy używać balsamu lub oliwki do ciała.
 • Myszka w paski (i zasady higieny)

  Na prostych przykładach i z pomocą dzieci z pobliskiego przedszkola: Dorotki, Mai, Janka i Krzysia, Myszka w Paski wyjaśni maluchom, jak dbać o włosy, skórę, zęby czy paznokcie. Dzięki programowi dzieci dowiedzą się m.in. czemu mycie rąk przed jedzeniem jest ważne, jak postępować w przypadku skaleczenia i dlaczego należy używać balsamu lub oliwki do ciała.
 • Przygody pana Serwetki

  Głównymi bohaterami tego serialu dla dzieci są nauczyciel Anthony i jego podopieczni. Pomaga on im rozwiązywać najróżniejsze problemy. Aby tego dokonać, powołuje do życia Pana Serwetkę, superbohatera, który zna odpowiedzi na wszystkie pytania. Dzięki spotkaniom z nim dzieciaki dowiadują się wielu rzeczy na temat uczuć i emocji, które nimi kierują. Każdy odcinek to inny problem do rozwiązania dla Pana Serwetki. Rozmowy z tą sympatyczną postacią to świetny sposób na naukę rozmaitych zachowań oraz sposobów poradzenia sobie z różnymi trudnościami.
 • pytAnia - Pixele

  "pytAnia" to program oparty na wywiadach Anny Wendzikowskiej z największymi gwiazdami Hollywood. Ania w umiejętny, pełen wdzięku i uroku sposób prowadzi rozmowy na temat filmów, aktorstwa, emocji i codziennego życia. W każdym odcinku Ania porusza inny temat. Pyta nie tylko o pracę na planie filmowym, ale także o blaski i cienie sławy, miłość, rodzicielstwo i przyjaźń w show businessie. Która z hollywodzkich aktorek mówi biegle po polsku? Co o macierzyństwie myśli Matthew McConaughey? Czy popularność ułatwia czy utrudnia życie? Jakie naprawdę są gwiazdy światowego kina? odpowiedzi na te i inne pytania tylko w programie Ani Wendzikowskiej "pytAnia".
 • Andrzej Sołtysik przedstawia LONGPLAY 2-A. Fidyk

 • Dom do zmiany

  "Dom do zmiany" to serial, którego bohaterowie nie są zadowoleni z urządzenia domów, w których mieszkają. Odczuwają potrzeby zmiany i zupełnie innej aranżacji miejsc, w których zamieszkują. Z pomocą przychodzi im kanadyjski projektant i gwiazda telewizji, Peter Fallico. Wraz z ekspertami z różnych dziedzin, architektami i rzemieślnikami przygotowuje plan, który ma odmienić te domy. Ponieważ każda z rodzin jest do nich przywiązana, przeprowadzka nie wchodzi w grę. Peter i jego drużyna są więc dla nich jedyną nadzieją! Czy pomysły ekspertów znajdą uznanie właścicieli?
 • Zeszyt Ćwiczeń

  "Zeszyt ćwiczeń" to program realizowany na sali ćwiczeń. Grupa osób, pod kierunkiem doświadczonego instruktora, uczy się ćwiczyć we właściwy sposób.
 • M jak Mężczyzna

 • Pożegnanie z wagą

  To magazyn dla tych, którzy chcą zgubić kilka kilogramów. Aneta Łańcuchowska przedstawia porady, jak się odżywiać, jak trenować, jak bilansować dietę.
 • Fabryka smutnych ludzi

  W latach 50. problemy z depresją dotyczyły sześciu procent populacji. Obecnie szacuje się, że kwestia ta dotyczy około dwudziestu procent mieszkańców naszej planety. Niewiarygodny wzrost liczby osób, zapadających na tę chorobę sprawił, że lekarze zaczynają mówić o światowej epidemii. Tempo życia, coraz większe wymagania, problemy z pracą i kryzysy ekonomiczne – to najczęstsze przyczyny, które powodują długotrwałe obniżenie nastroju. Jednocześnie do dziś nikt nie wynalazł skutecznego lekarstwa na te dolegliwości. Alarmujące statystyki sprawiają, że pojawiają się głosy mówiące o potrzebie gruntownych zmian, które uchronią nas przed tą ciężką chorobą. W filmie „The Sad People Factory” obejrzymy wywiady z socjologami, psychiatrami oraz działaczami społecznymi. Twórcy filmu w rozmowach z nimi próbują znaleźć odpowiedź na najważniejsze pytania, związane z depresją oraz charakterem współczesnego świata. Zobaczymy również dramatyczne wywiady z ludźmi, którzy doświadczyli tej choroby oraz krewnymi tych, których doprowadziła ona do śmierci.
 • pytAnia-DUCHY ISMAELA

 • Perfekcja

  Tiger Woods, Usain Bolt, Jelena Isinbajewa czy LeBron James. Ci sportowcy są przykładem osiągnięcia mistrzostwa w swojej dziedzinie. Swoje największe sukcesy opłacili całkowitym poświęceniem, hektolitrami wylanego potu oraz latami mordeczych treningów. W serialu "Perfekcja" dowiemy się, jakie były tajemnice ich zwycięstw, rekordów i olimpijskich medali. Czy sekretem jest wieloletnia praktyka, czy też może ważniejszy jest trener, który potrafi umiejętnie poprowadzić karierę? Dowiemy się również co nieco na temat prywatnego życia gwiazd sportu.
 • Lifetramp 2

  Bohaterowie odwiedzają osoby, których zawód wydaje im się interesujący i spędzają z nimi cały dzień, wykonując rozmaite zadania. Po tym doświadczeniu starają się odpowiedzieć sobie na pytanie, czy z ulgą wrócą do swojej dotychczasowe pracy, czy też może zmienią swoje życie.
 • pytAnia - (THE SHACK) CHATA

 • Czy na pewno umiesz gotować? 3

  Autorskie reality show to program, w którym bohaterem każdego odcinka jest osoba zgłoszona przez rodzinę. Bohater myśli, że bliscy zgłosili go do programu kulinarnego ze względu na jego duży talent. Każdy z bohaterów uważa, że jego popisowe danie jest najlepsze i doceniane przez domowników. Widzowie dowiadują się jednak, że tak naprawdę rodzina ma już dość przesolonej lasagne, mdłej pomidorówki lub twardych schabowych, ale boi się powiedzieć to wprost kucharzowi-amatorowi. W tym celu Andrzej Polan zaprasza bohatera do siebie do programu i prosi go o przygotowanie jego popisowej potrawy. Po jej ukończeniu prowadzący daje swoją ocenę. Niezależnie od tego, czy jest ona dobra czy zła, domowy kucharz dowiaduje się, dlaczego tak naprawdę rodzina zgłosiła go do programu. Od tego momentu bohater wraz z Andrzejem Polanem pracują nad udoskonaleniem potrawy, tak by na końcu amator gotowania mógł ją zaprezentować swoim bliskim.
 • Jakubiak - z miłości do lokalności 2

  Tomasz Jakubiak po raz drugi wyrusza w podróż po Polsce, aby odkryć bogactwo regionalnych produktów. W nowej serii prowadzący odwiedzi między innymi: gospodarstwo "Kaszubska Koza", w którym dowie się w jaki sposób powstaje ser "pijana koza", oraz rodzinny interes "Pstrąg Pustelnia", gdzie pozna tajniki wędzenia ryb.
 • Podzielić M2 4

  Z małymi przestrzeniami dziecięcych pokoików zmierzy się dyplomowana architektka i projektantka wnętrz Ewa Czerny z wrocławskiej pracowni "3XA", którą prowadzi wspólnie z architektami Maciejem Kowalukiem i Łukaszem Reszką. Po wysłuchaniu potrzeb, możliwości finansowych i marzeń, także tych najmłodszych bohaterów, architekci zaproponują optymalną aranżację dziecięcego pokoju. Każdy odcinek poświęcony będzie innej rodzinie. Ewa i jej koledzy stawią czoła nie tylko wymagającym przestrzeniom, oczekiwaniom, gustom, lecz także często znikomym budżetom założonym przez rodziców - inwestorów.
 • Twój kawałek ogrodu 2

 • Desery Dekera

  Tomasz Deker, współwłaściciel ekskluzywnej sieci cukierni T. Deker Patissier & Chocolatier, podzieli się swoim kunsztem. W każdym odcinku prowadzący przedstawi trzy przepisy na pyszne i proste desery. Widzowie dowiedzą się m.in. jak przygotować mus cytrynowy, jakie formy wybrać do pieczenia ciast czy jak zrobić ozdobne czekoladowe kosze.
 • pytAnia - Obecność 2

  "pytAnia" to program oparty na wywiadach Anny Wendzikowskiej z największymi gwiazdami Hollywood. Ania w umiejętny, pełen wdzięku i uroku sposób prowadzi rozmowy na temat filmów, aktorstwa, emocji i codziennego życia. W każdym odcinku Ania porusza inny temat. Pyta nie tylko o pracę na planie filmowym, ale także o blaski i cienie sławy, miłość, rodzicielstwo i przyjaźń w show businessie. Czy popularność ułatwia czy utrudnia życie? Jakie naprawdę są gwiazdy światowego kina? odpowiedzi na te i inne pytania tylko w programie Ani Wendzikowskiej "pytAnia".
 • Dobry, lepszy, wegański?

  Weganizm w czasach teraźniejszych to nowy styl życia młodego pokolenia. Restauracje dla smakoszy serwują wegańską kuchnię, otwierają się wegańskie supermarkety, przepisy na wegańskie ciasta atakują Internet. Jednak weganizm to również nowy obszar zarabiania pieniędzy na badaniach oraz biznesie. Na rynek wchodzi niezliczona ilość zamienników mleka, sera, jajek i kiełbasy. Pojawia się pytanie, czy te substytuty z laboratorium są naprawdę lepszym wyborem?
 • wieczór
 • pytAnia - Boska Florence

  "pytAnia" to program oparty na wywiadach Anny Wendzikowskiej z największymi gwiazdami Hollywood. Ania w umiejętny, pełen wdzięku i uroku sposób prowadzi rozmowy na temat filmów, aktorstwa, emocji i codziennego życia. W każdym odcinku Ania porusza inny temat. Pyta nie tylko o pracę na planie filmowym, ale także o blaski i cienie sławy, miłość, rodzicielstwo i przyjaźń w show businessie. Czy popularność ułatwia czy utrudnia życie? Jakie naprawdę są gwiazdy światowego kina? odpowiedzi na te i inne pytania tylko w programie Ani Wendzikowskiej "pytAnia".
 • Fabryka smutnych ludzi

  W latach 50. problemy z depresją dotyczyły sześciu procent populacji. Obecnie szacuje się, że kwestia ta dotyczy około dwudziestu procent mieszkańców naszej planety. Niewiarygodny wzrost liczby osób, zapadających na tę chorobę sprawił, że lekarze zaczynają mówić o światowej epidemii. Tempo życia, coraz większe wymagania, problemy z pracą i kryzysy ekonomiczne – to najczęstsze przyczyny, które powodują długotrwałe obniżenie nastroju. Jednocześnie do dziś nikt nie wynalazł skutecznego lekarstwa na te dolegliwości. Alarmujące statystyki sprawiają, że pojawiają się głosy mówiące o potrzebie gruntownych zmian, które uchronią nas przed tą ciężką chorobą. W filmie „The Sad People Factory” obejrzymy wywiady z socjologami, psychiatrami oraz działaczami społecznymi. Twórcy filmu w rozmowach z nimi próbują znaleźć odpowiedź na najważniejsze pytania, związane z depresją oraz charakterem współczesnego świata. Zobaczymy również dramatyczne wywiady z ludźmi, którzy doświadczyli tej choroby oraz krewnymi tych, których doprowadziła ona do śmierci.
 • Życie na Wyścigach

 • Pytania do naukowca - Czym są łaskotki?

  Edukacyjna seria, z której dowiemy się, jak wiele zjawisk, które obserwujemy na co dzień, ma swoje naukowe uzasadnienie.
 • Desery Dekera

  Tomasz Deker, współwłaściciel ekskluzywnej sieci cukierni T. Deker Patissier & Chocolatier, podzieli się swoim kunsztem. W każdym odcinku prowadzący przedstawi trzy przepisy na pyszne i proste desery. Widzowie dowiedzą się m.in. jak przygotować mus cytrynowy, jakie formy wybrać do pieczenia ciast czy jak zrobić ozdobne czekoladowe kosze.
 • TRWA

  Kossakowski. Inicjacja 4

  Przemek Kossakowski, frontmen stacji związany z TTV od początku, powraca z nowym sezonem INICJACJI, w którym zostanie między innymi przodownikiem pracy 600 metrów pod ziemią. Przywdzieje też korporacyjny garnitur, będzie próbował trudnej sztuki manipulacji, by z cyrkowych akrobacji przerzucić się na praktyki fryzjerskie u warszawskich stylistów. W każdym odcinku zaskoczą widzów skrajne emocje, trudne zadania i inspirujące osoby, które Przemek spotka na swoje drodze. Prowadzący stawi czoła nietypowym i trudnym dla siebie sytuacjom. Pozna prawdziwy, często gorzki, smak pracy w gastronomii. Zmierzy się z czterema żywiołami i pozna ich destrukcyjną siłę. Będzie miał także okazję przywrócić kobiecie utraconą w wyniku choroby pewność siebie. Połamie sobie język, ucząc się wierszyka z dziecięcych lat na śląską nutę. Jako osoba na co dzień nie przywiązująca dużej wagi do swojego wyglądu, sprawdzi się także w roli blogera modowego. Przemek niektórym wyzwaniom podoła, a inne go przerosną. Już niebawem dowiecie się, która z Inicjacji zrobiła na nim największe wrażenie!
 • Numerek z Dorotą

  Zabawne felietony Doroty Wellman, opierające się na różnych liczbach generowanych przez szeroko pojęty przemysł filmowy.
 • Dom do zmiany

  "Dom do zmiany" to serial, którego bohaterowie nie są zadowoleni z urządzenia domów, w których mieszkają. Odczuwają potrzeby zmiany i zupełnie innej aranżacji miejsc, w których zamieszkują. Z pomocą przychodzi im kanadyjski projektant i gwiazda telewizji, Peter Fallico. Wraz z ekspertami z różnych dziedzin, architektami i rzemieślnikami przygotowuje plan, który ma odmienić te domy. Ponieważ każda z rodzin jest do nich przywiązana, przeprowadzka nie wchodzi w grę. Peter i jego drużyna są więc dla nich jedyną nadzieją! Czy pomysły ekspertów znajdą uznanie właścicieli?
 • ISIS: droga do radykalizmu. Część 1

  Państwo Islamskie, powstałe w 2006 roku jako tzw. Islamskie Państwo w Iraku, jest najgroźniejszą organizacją terrorystyczną świata. Mimo zmasowanych działań światowych mocarstw, które mają powstrzymać jego rozwój, organizacja wciąż znajduje chętnych do walki w jej szeregach. Dokonuje również kolejnych ataków, jak te w Paryżu czy w Londynie. Każdego roku z rąk bojowników ISIS giną tysiące ludzi na całym świecie. Dokument "ISIS: droga do radykalizmu" jest niezwykłym i poruszającym filmem o tej organizacji. Pokazuje, w jaki sposób rekrutują oni kolejnych członków i jakimi sposobami dokonują kolejnych zamachów. Dzięki wypowiedziom ekspertów i specjalistów od terroryzmu widzowie dowiedzą się, jak działalność Państwa Islamskiego wpływa na życie wielu ludzi.
 • DeFacto 4

  Czy wiecie jak nazywa się cichy zabójca, który co roku morduje w Polsce kilka tysięcy osób? To smog. Słyszał o nim chyba każdy. Ale czym właściwie jest? Zobaczycie jak żyje się w Polsce amerykańskim bizonom, oraz jak powstają książki. A w naszym cyklu poświęconym kampaniom społecznym zobaczycie wstrząsającą reklamę z Wielkiej Brytanii poświęconą porzucaniu zwierząt.
 • DeFacto 4

  W dwunastym odcinku DeFacto przyjrzymy się z bliska znakom drogowym. Zbadamy ile kosztują i kto właściwie odpowiada za to, gdzie są ustawione. Zobaczycie też niezwykłe skoki na linach zwane "dream jump" oraz jakie wynalazki - znane kiedyś jedynie z filmów science fiction - są dziś na wyciągnięcie ręki. Zaś w TOP3 zabierzemy Was w niezwykłą kulinarną podróż i pokażemy najbardziej obrzydliwe potrawy z całego świata.
 • Życie na Wyścigach

 • Home Staging 2

  Czym jest home staging? To niezwykle popularna na świecie usługa, w USA znana już od lat 70. XX wieku. Polega na profesjonalnym przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży – potencjalni nabywcy już przy pierwszym kontakcie powinni być zainteresowani jej kupnem. „Home staging - mieszkania do sprzedania” to pierwszy polski program poświęcony tej tematyce. Poznamy właścicieli sześciu różnych mieszkań, którzy potrzebują szybkiej i fachowej pomocy przy ich sprzedaży lub wynajmie. Maria Semczyszyn, ekspertka ds. rynku nieruchomości, dyplomowana home stagerka, tanio i skutecznie potrafi przeprowadzić metamorfozę wnętrz, ukryć ich defekty i podkreślić atuty.
 • Home Staging 2

  Czym jest home staging? To niezwykle popularna na świecie usługa, w USA znana już od lat 70. XX wieku. Polega na profesjonalnym przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży – potencjalni nabywcy już przy pierwszym kontakcie powinni być zainteresowani jej kupnem. „Home staging - mieszkania do sprzedania” to pierwszy polski program poświęcony tej tematyce. Poznamy właścicieli sześciu różnych mieszkań, którzy potrzebują szybkiej i fachowej pomocy przy ich sprzedaży lub wynajmie. Maria Semczyszyn, ekspertka ds. rynku nieruchomości, dyplomowana home stagerka, tanio i skutecznie potrafi przeprowadzić metamorfozę wnętrz, ukryć ich defekty i podkreślić atuty.
 • Domy gwiazd 3

  Jak urządzają swoje domy znane postaci show-biznesu, mediów i polityki? Omenaa Mensah spędzi z gwiazdami cały dzień, by poznać ich gust i styl. Goście programu pochwalą się nie tylko tym, jak mieszkają, ale też gdzie pracują, bywają, kupują i jak spędzają wolny czas.
 • Lifetramp 2

  Bohaterowie odwiedzają osoby, których zawód wydaje im się interesujący i spędzają z nimi cały dzień, wykonując rozmaite zadania. Po tym doświadczeniu starają się odpowiedzieć sobie na pytanie, czy z ulgą wrócą do swojej dotychczasowe pracy, czy też może zmienią swoje życie.
 • ISIS: droga do radykalizmu. Część 1

  Państwo Islamskie, powstałe w 2006 roku jako tzw. Islamskie Państwo w Iraku, jest najgroźniejszą organizacją terrorystyczną świata. Mimo zmasowanych działań światowych mocarstw, które mają powstrzymać jego rozwój, organizacja wciąż znajduje chętnych do walki w jej szeregach. Dokonuje również kolejnych ataków, jak te w Paryżu czy w Londynie. Każdego roku z rąk bojowników ISIS giną tysiące ludzi na całym świecie. Dokument "ISIS: droga do radykalizmu" jest niezwykłym i poruszającym filmem o tej organizacji. Pokazuje, w jaki sposób rekrutują oni kolejnych członków i jakimi sposobami dokonują kolejnych zamachów. Dzięki wypowiedziom ekspertów i specjalistów od terroryzmu widzowie dowiedzą się, jak działalność Państwa Islamskiego wpływa na życie wielu ludzi.
 • 10 zadań specjalnych Michela Morana 2

  Urozmaicony posiłek dla sportowców Nudny kurczak, suchy ryż i warzywa ugotowane na parze – tak zdaniem niektórych wygląda dieta sportowca. Rzeczywiście każdy, kto trenuje wie, że restrykcyjna dieta bardzo ogranicza wybór produktów, którymi można posługiwać się w kuchni. Michel ma dziś jednak za zadanie udowodnić, że posiłki dla sportowców nie muszą być nudne, przewidywalne i sztampowe. A już na pewno nie muszą być codziennie takie same. Michel poda zdrowe śniadanie, a więc owsiankę, porcję mięsa i pomarańczę. Następnie przygotuje też treściwy obiad z dorsza, z kaszy quinoa oraz z warzyw. Propozycja na kolację sportowca to jajka, ryż i twarożek. Gościem specjalnym będzie Dominik Abus, który już na pierwszy rzut oka wygląda na człowieka, który wie jak budować muskulaturę i robić rzeźbę. Poza pracą nad własną imponującą sylwetką, Dominik prowadzi własną firmę, jest też testerem męskich gadżetów i zasiada w najbardziej uszczypliwej loży komentatorów, w programie Gogglebox. Czy tym razem Michel i jego pomysły na dania dla sportowców zasłużą na zjadliwe połajanki, czy raczej zyskają aprobatę tego umięśnionego żartownisia? Przekonamy się już wkrótce. Kulturyści, biegacze, fitnesski… Słowem: sportowcy! Dziś Michel gotuje dla Was!
 • Usterka 8

  Zapraszamy na kolejny sezon napraw z „Usterką”. Dominik Strzelec tym razem skonfrontuje polską ścianę wschodnią ze ścianą zachodnią. Popisy „złotych rączek” z Przemyśla kontra oszczędni fachowcy z Poznania.
 • Odlotowy ogród 4

 • Nauka jazdy

  Nowa odsłona kultowej serii „Nauka jazdy”. Zobaczymy perypetie kandydatów na kierowców, którzy pod okiem trójki instruktorów uczą się jeździć na Śląsku i w Krakowie. NAUKA JAZDY reaktywacja! Po czternastu latach popularny program znany z anteny TVN powraca w nieco zmienionej formie. Przez ten czas w Polsce przybyło dróg i autostrad, ale czy przybyło dzięki temu dobrych kierowców? Przekonamy się o tym śledząc zmagania kilkunastu kursantów. Za kierownicę po raz pierwszy wsiądą m.in.: ochroniarz Darek, który nie chce już jeździć do pracy pociągiem, pani Halinka – rencistka z Tarnowa, Żaneta – która chce się przesiąść z meleksa do samochodu i Kamil, który w uzyskaniu prawa jazdy widzi szanse na zdobycie pracy. Przyszli kierowcy będą się szkolić po okiem charyzmatycznych instruktorów – Anetty Gniezińskiej, Zbigniewa Chrzana i Łukasza Kmiecika. Każdy z nich ma swój patent na opanowanie kursantów i ich zespołu napięcia mięśniowego wbitego w kierownicę. Na tych kursantów, którym uda się uzyskać prawo jazdy, czeka niespodzianka. Część z nich dostanie szansę na sprawdzenie swoich umiejętności także za granicą. Innych będziemy śledzić jak samodzielnie sobie radzą za kółkiem w rodzimej miejscowości. Przekonamy się czy NAUKA JAZDY nie poszła w las.
 • DeFacto 4

  Czy wiecie jak nazywa się cichy zabójca, który co roku morduje w Polsce kilka tysięcy osób? To smog. Słyszał o nim chyba każdy. Ale czym właściwie jest? Zobaczycie jak żyje się w Polsce amerykańskim bizonom, oraz jak powstają książki. A w naszym cyklu poświęconym kampaniom społecznym zobaczycie wstrząsającą reklamę z Wielkiej Brytanii poświęconą porzucaniu zwierząt.
 • DeFacto 4

  W dwunastym odcinku DeFacto przyjrzymy się z bliska znakom drogowym. Zbadamy ile kosztują i kto właściwie odpowiada za to, gdzie są ustawione. Zobaczycie też niezwykłe skoki na linach zwane "dream jump" oraz jakie wynalazki - znane kiedyś jedynie z filmów science fiction - są dziś na wyciągnięcie ręki. Zaś w TOP3 zabierzemy Was w niezwykłą kulinarną podróż i pokażemy najbardziej obrzydliwe potrawy z całego świata.
 • Desery Dekera

  Tomasz Deker, współwłaściciel ekskluzywnej sieci cukierni T. Deker Patissier & Chocolatier, podzieli się swoim kunsztem. W każdym odcinku prowadzący przedstawi trzy przepisy na pyszne i proste desery. Widzowie dowiedzą się m.in. jak przygotować mus cytrynowy, jakie formy wybrać do pieczenia ciast czy jak zrobić ozdobne czekoladowe kosze.
 • Kossakowski. Inicjacja 4

  Przemek Kossakowski, frontmen stacji związany z TTV od początku, powraca z nowym sezonem INICJACJI, w którym zostanie między innymi przodownikiem pracy 600 metrów pod ziemią. Przywdzieje też korporacyjny garnitur, będzie próbował trudnej sztuki manipulacji, by z cyrkowych akrobacji przerzucić się na praktyki fryzjerskie u warszawskich stylistów. W każdym odcinku zaskoczą widzów skrajne emocje, trudne zadania i inspirujące osoby, które Przemek spotka na swoje drodze. Prowadzący stawi czoła nietypowym i trudnym dla siebie sytuacjom. Pozna prawdziwy, często gorzki, smak pracy w gastronomii. Zmierzy się z czterema żywiołami i pozna ich destrukcyjną siłę. Będzie miał także okazję przywrócić kobiecie utraconą w wyniku choroby pewność siebie. Połamie sobie język, ucząc się wierszyka z dziecięcych lat na śląską nutę. Jako osoba na co dzień nie przywiązująca dużej wagi do swojego wyglądu, sprawdzi się także w roli blogera modowego. Przemek niektórym wyzwaniom podoła, a inne go przerosną. Już niebawem dowiecie się, która z Inicjacji zrobiła na nim największe wrażenie!
 • Pytania do naukowca - Czym jest siła Coriolisa?

  Edukacyjna seria, z której dowiemy się, jak wiele zjawisk, które obserwujemy na co dzień, ma swoje naukowe uzasadnienie.
dalej
Zobacz program innych kanałów: