Aktualności

powrót do listy

ŻYCIE NABIERA SMAKU

Polecane | Programy |
ŻYCIE NABIERA SMAKU
ŻYCIE NABIERA SMAKU  Foto: TVN

ŻYCIE NABIERA SMAKU

Życie nabiera smakuto cykl wychodzący naprzeciw oczekiwaniom osób, które źle się czują w swoim ciele. Trenerzy personalni Sylwia i Akop Szostak wprowadzą bohaterów w świat ćwiczeń na siłowni oraz udowodnią, że trenować można także w domu.Zachęcamy do śledzenia kolejnych zmagań uczestników w ITVN Extra każdą niedzielę od 28 stycznia o godz. 12.00 (CET – Berlin, Paryż), 12.00 (CST – Chicago) i 13.00 (EST – Nowy Jork)

ŻYCIE NABIERA SMAKUŻYCIE NABIERA SMAKU
Foto: TVN

W programie pojawi się m.in. Marta Świtek, doradca żywieniowy, która wysłucha, z czym w codziennym życiu kulinarnym nie radzą sobie bohaterowie i zaproponuje im zdrowe oraz proste rozwiązania. Z kolei fizjoterapeuta Piotr Obtułowicz zwróci uwagę na częsty problem – wady postawy. Dzięki jego fachowej wiedzy widzowie dowiedzą się, jakie ćwiczenia wykonywać, aby korygować złe nawyki.

Pierwsza odsłona przedstawia Jarosława Ziembickiego, który z zawodu jest bankowcem i prowadzi siedzący tryb życia. Przy wzroście 176 cm waży 110 kg. By zwalczyć swoją otyłość, oddał się pod opiekę trenerów personalnych Sylwii i Akopa Szostaków. Co będzie dla niego największym wyzwaniem w trakcie treningu? Jaki osiągnie rezultat? Przekonajcie się Państwo sami, oglądając „Życie nabiera smaku” w ITVN Extra. Zapraszamy!

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW TVN METEO ACTIVE

OSTRE CIĘCIE
Następny artykuł:

OSTRE CIĘCIE

tvnpix