Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

ZIELONA REWOLUCJA MARTY DYMEK

Polecane | Programy |
ZIELONA REWOLUCJA MARTY DYMEK
ZIELONA REWOLUCJA MARTY DYMEK   Foto: Kuchnia+

ZIELONA REWOLUCJA MARTY DYMEK

Marta Dymek, autorka „Jadłonomii” jednego z najpopularniejszych w Polsce blogów o tematyce wegańskiej i dwóch książek kulinarnych, w swoim programie spróbuje przekonać widzów do kuchni roślinnej. Zapraszamy na „Zieloną rewolucję Marty Dymek” we wtorki od 10 kwietnia o godzinie 18.45 (CET – Berlin, Paryż), 18.45 (CDT – Chicago), 19.45 (EDT – Nowy Jork)

ZIELONA REWOLUCJA MARTY DYMEKZIELONA REWOLUCJA MARTY DYMEK
Foto: Kuchnia+

W każdym odcinku Marta stanie przed wyzwaniem zarażenia swojego gościa kuchnią roślinną i przekonania go, że wegańskie przepisy są równie pyszne, co te tradycyjne. Najpierw prowadząca odwiedzi gościa, a potem w studio przygotuje wegańską ucztę, aby sprawdzić, czy uda się go przekonać do bezmięsnych potraw.

Nie będzie łatwo! Marta spotka się z prawdziwymi mięsożercami takimi jak właściciel burgerowni lub szef kuchni Aleksander Baron. Odwiedzi też złotego medalistę z Pekinu Piotra Małachowskiego, szefa kuchni WARS-u, a nawet kucharki z baru mlecznego, które wcale nie są przekonane do wegańskich przepisów. Za każdym razem prowadząca przygotuje dwa dania, opowiadając o składnikach i przyprawach najważniejszych w roślinnej kuchni, a potem gotowe potrawy zaserwuje swoim wymagającym gościom. Będzie się działo! Zapraszamy do ITVN Extra!

TEKST ©Kuchnia+

 

LUDZIE MORZA
Następny artykuł:

LUDZIE MORZA

tvnpix