Aktualności

powrót do listy

WYMARZONE ŻYCIE GASPARDA

Polecane | Dokumenty |
WYMARZONE ŻYCIE GASPARDA
WYMARZONE ŻYCIE GASPARDA  Foto: 2P2L

WYMARZONE ŻYCIE GASPARDA

W czwartek, 15 lutego zapraszamy na serial dokumentalny „Wymarzone życie Gasparda”.  Główna bohaterka, młoda matka, będąca jednocześnie reżyserką, zastanawia się, jak będzie wyglądał świat w przyszłości. Pierwszy odcinek tej serii wyemitujemy o godzinie 19.10 (CET – Berlin, Paryż), 19.10 (CST – Chicago) i 20.10 (EST – Nowy Jork) w ITVN Extra! 

WYMARZONE ŻYCIE GASPARDAWYMARZONE ŻYCIE GASPARDA
Foto: 2P2L
WYMARZONE ŻYCIE GASPARDAWYMARZONE ŻYCIE GASPARDA
Foto: 2P2L

„Wymarzone życie Gasparda” to serial dokumentalny z interesującym i niebanalnym pomysłem. Autorka filmu, Agathe Lecaron, jest młodą matką, cieszącą się posiadaniem syna, Gasparda. Narodziny dziecka przyniosły wiele zmian w jej życiu. Sprawiły również, że zaczęła zastanawiać się, jak będzie wyglądał świat, gdy Gaspard dorośnie i zacznie wchodzić w dorosłe życie. Wywiady przeprowadzane z naukowcami, wynalazcami i kreatorami najnowszych innowacji, dają wyobrażenie o tym, jak będzie wyglądała nasza planeta w przyszłości.

Z serii widzowie dowiedzą się m.in. jakie odkrycia naukowe pozwolą żyć łatwiej i spokojniej, w jakim tempie będzie dokonywał się postęp w wielu dziedzinach nauki? Serial jest również wyprawą w futurystyczny świat pod względem społecznym. Autorka poszukuje odpowiedzi na pytanie, czy w przyszłości będziemy żyć dłużej i jak można do tego doprowadzić? Zapraszamy do ITVN Extra!

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

TWÓJ KAWAŁEK OGRODU
Następny artykuł:

TWÓJ KAWAŁEK OGRODU

tvnpix