Aktualności

powrót do listy

WIOSENNE NOWOŚCI W ITVN EXTRA

Polecane | Programy |
WIOSENNE NOWOŚCI W ITVN EXTRA
NIE PRZEGAP! 

WIOSENNE NOWOŚCI W ITVN EXTRA

Tę wiosnę warto spędzić z ITVN Extra. Od marca przygotowaliśmy dla Państwa prawdziwe rarytasy – premiery ulubionych i sprawdzonych programów, ekscytujące dokumenty i ciekawe seriale dokumentalne. Nie zabraknie również zupełnych nowości, które na antenie zagoszczą po raz pierwszy. U nas każdy znajdzie coś dla siebie! Zapraszamy przed telewizory na wiosnę pełną emocji! 

ODLOTOWY OGROD TVN 1.jpgODLOTOWY OGROD TVN 1.jpg

Na nadchodzący sezon, dla fanów produkcji TTV, przygotowaliśmy nowe sezony ulubionych formatów. Od 5 marca od poniedziałki do piątku o godzinie 17.55 (CET – Berlin, Paryż), 17.55 (CDT – Chicago), 18.55 (EDT – Nowy Jork) zapraszamy Państwa na program „DeFacto”, w którym Karolina Gilon wraz Rafałem Betlejewskim wprowadzą w świat  najciekawszych zagadnień, eksperymentów, informacji i ciekawostek z Polski i ze świata. W środy od 7 marca o godzinie 20.35 (CET), 20.35 (CDT), 21.35 (EDT) pokażemy kolejny sezon napraw z „Usterką”. Tym razem Dominik Strzelec skonfrontuje polską ścianę wschodnią ze ścianą zachodnią. Zobaczą Państwo popisy „złotych rączek” z Przemyśla kontra oszczędni fachowcy z Poznania. Z kolei w czwartki od 8 marca o godzinie 20.35 (CET), 20.35 (CDT), 21.35 (EDT) wyświetlimy „Odlotowy ogród”. Dominik Strzelec, który jest też ekspertem ogrodnictwa odwiedzi sześć wyjątkowych rodzin. Pomoże im uporać się z ich przydomowym kawałkiem zieleni. W naszych propozycjach nie może zabraknąć również hitowego programu „Kossakowski. Inicjacja”. W kolejnej odsłonie tej produkcji Przemek zostanie między innymi przodownikiem pracy 600 metrów pod ziemią, przywdzieje też korporacyjny garnitur, będzie próbował trudnej sztuki manipulacji, by z cyrkowych akrobacji przerzucić się na praktyki fryzjerskie u warszawskich stylistów. Na nowe odcinki zapraszamy od 10 marca w soboty o godzinie 20.35 (CET), 20.35 (CDT), 21.35 (EDT). 

10 ZADAŃ SPECJALNYCH MICHAELA MORANA10 ZADAŃ SPECJALNYCH MICHAELA MORANA
Foto: TVN

Dla smakoszy i kucharzy amatorów przygotowaliśmy sporą ofertę programów kulinarnych. We wtorki od 6 marca pokażemy aż dwa programy prowadzone przez wybitnych kreatorów smaku. O godzinie 20.10 (CET), 20.10 (CDT), 21.10 (EDT) Andrzej Polan w programie „Czy na pewno umiesz gotować?” sprawdzi jak gotują Polacy. Chwilę później, o godzinie 20.35 (CET), 20.35 (CDT), 21.35 (EDT) Michel Moran, niczym agent specjalny 007, znowu podejmie próbę sił oraz smaku i będzie musiał sprawdzić swoje umiejętności w programie „10 zadań specjalnych Michela Morana”. W kolejną podróż kulinarną wyruszą Państwo dzięki Tomaszowi Jakubiakowi, który w swoim autorskim programie  „Jakubiak - z miłości do lokalności”  pokaże widzom całą paletę produktów i smaków zakorzenionych w naszej kulturze. W tym sezonie odwiedzi m.in. Mazowsze, Kaszuby i Mazury. Wszystko to zobaczą Państwo w każdą środę od 7 marca o godzinie 20.10 (CET), 20.10 (CDT), 21.10 (EDT). Ci, którzy lubią słodkości, nie mogą przegapić naszej kolejnej propozycji pt. „Desery Dekera”. W każdym odcinku prowadzący - Tomasz Deker przedstawi trzy przepisy na pyszne i proste desery. Widzowie dowiedzą się m.in. jak przygotować mus cytrynowy, jakie formy wybrać do pieczenia ciast i jak zrobić ozdobne czekoladowe kosze. Na tę nowość zapraszamy do ITVN w soboty od 10 marca o godzinie 20.10 (CET), 20.10 (CDT), 21.10 (EDT). 

PODZIELIĆ M2PODZIELIĆ M2
Foto: DOMO+

Pierwszy raz na naszej antenie pokażemy Państwu program „Meblokreacje”. W każdą niedzielę od 11 marca o godz. 19.10 (CET), 19.10 (CDT), 20.10 (EDT) projektant wnętrz - Artur Indyka doradzi, gdzie szukać mebli, po czym poznać, czy warto w nie zainwestować oraz jak nie dać się naciągnąć handlarzom staroci. Pasjonatów wnętrz zapraszamy przed telewizory również w czwartki. To właśnie wtedy od 8 marca o godzinie 20.10 (CET), 20.10 (CDT), 21.10 (EDT) wyświetlimy kolejny sezon programu „Podzielić M2”, w którym z małymi przestrzeniami dziecięcych pokoików zmierzy się dyplomowana architektka i projektantka wnętrz Ewa Czerny. Po wysłuchaniu potrzeb, możliwości finansowych oraz przede wszystkim marzeń, także tych najmłodszych bohaterów, zaproponuje optymalną aranżację dziecięcego pokoju.

Z kolei poniedziałkowe wieczory zachcemy do spędzenia przy ciekawych dokumentach. Co tydzień o godzinie 19.10 (CET), 19.10 (CDT), 20.10 (EDT) będziemy pokazywać Państwu produkcje na temat naszego zdrowia i organizmu. W pierwszych tygodniach pokażemy m.in. filmy: „Mikrobiom – nowy organ”, „Walka o krew”, „Dobry, lepszy, wegański?”,Bioniczny człowiek”. Warte uwagi są również nasze seriale dokumentalne. Od wtorku od 6 marca o godzinie 19.10 (CET), 19.10 (CDT), 20.10 (EDT) rozpoczniemy emisję serii „Kosmos: odyseja przyszłości”, w której ambitny astronauta Thomas Pesquet odkrywa dla nas tajemnice kosmosu. Dzień później o tej samej godzinie wyemitujemy pierwszy odcinek „Gangsterów z białych kołnierzykach”. W serialu poznamy losy ludzi, którzy z pomocą niezwykłej inteligencji, sprytu i przebiegłości oszukali setki ofiar. Natomiast od czwartku 8 marca w serialu  „Ziemia 2050” odpowiemy na pytania jak zmniejszyć zużycie energii i jaki wpływ ma emisja dwutlenku węgla. Zapraszamy o godz. 19.10 (CET), 19.10 (CDT), 20.10 (EDT). A na koniec tygodnia, w każdy piątek od 9 marca o tej samej godzinie zachęcamy do śledzenia serii „Nowy świat: ekonomia dzielenia się”, w której Henry Golding wyrusza w podróż aby odkryć, w jaki sposób ekonomia współdzielenia wpływa na sposób życia. 

BILANS TVN 1.jpgBILANS TVN 1.jpg

Naszą wiosenną ofertę programową uzupełniamy oczywiście stałymi, zawsze świeżymi, pozycjami. Od poniedziałku do piątku o godzinie 21.05 (CET), 21.05 (CST), 22.05 (CET) w programie „Bilans” Agata Zamęcka i Robert Stanilewicz wraz z ekspertami dyskutują o wydarzeniach najważniejszych dla naszych portfeli. Chwilę później, w „Biznesie dla ludzi” Agata Zamęcka, tym razem, w pojedynkę „wykłada” prawo i finanse w łatwy i przystępny dla widzów sposób. Od marca na antenę wracają również nowe odcinki „Uwagi! Po uwadze”, czyli kontynuacja kontrowersyjnych tematów poruszanych w „Uwadze”. Dziennikarze programu ujawniają afery i inicjują społeczne debaty w każdy poniedziałek o godzinie 20.10 (CET), 20.10 (CDT), 21.10 (EDT). Zapraszamy do ITVN Extra na wiosnę pełną nowości!

Więcej na www.itvnextra.pl

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

M JAK MĘŻCZYZNA
Następny artykuł:

M JAK MĘŻCZYZNA

tvnpix