Aktualności

powrót do listy

USTERKA

Polecane | Programy |
USTERKA
USTERKA  Foto: TVN

USTERKA

Zapraszamy na kolejny sezon napraw z „Usterką”. Dominik Strzelec tym razem skonfrontuje polską ścianę wschodnią ze ścianą zachodnią. Zobaczą Państwo popisy „złotych rączek” z Przemyśla kontra oszczędnych fachowców z Poznania. Nowe odcinki programu wyświetlimy w każdą środę od 7 marca o godzinie 20.35 (CET – Berlin, Paryż), 20.35 (CDT – Chicago), 21.35 (EDT – Nowy Jork) w ITVN Extra!

Usterka” pokazuje niedostatki pracy naszych rodzimych specjalistów, oczywiście z przymrużeniem oka i dużą dawką humoru. Niektórzy dobrze wiedzą, że najgorszą rzeczą, którą można zrobić, kiedy coś się zepsuje, to wezwać fachowca. Od momentu przybycia specjalisty na miejsce ukryta kamera dokładnie śledzi przebieg jego pracy.

W nowym sezonie nasza ekipa przyjrzy się bliżej m.in.: tapetowaniu, płytom gipsowym, osłonkom na kaloryfer, tynkom strukturalnym czy drzwiom. Ile kosztuje ich naprawa i czy opłaca się bardziej od wymiany na nowe? Na te i inne pytania odpowiedzą nasi eksperci, którzy  profesjonalnie i rzetelnie oceniać będą starania oraz efekty pracy zatrudnionych specjalistów. Jaką ocenę im wystawią i czy klienci będą zadowoleni? Zapraszamy na kolejne, pełne awarii i fuszerek odcinki „Usterki”.

TEKST TTV

JAKUBIAK – Z MIŁOŚCI DO LOKALNOŚCI
Następny artykuł:

JAKUBIAK – Z MIŁOŚCI DO LOKALNOŚCI

tvnpix