Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

TAJEMNICE WSZECHŚWIATA

Dokumenty |
TAJEMNICE WSZECHŚWIATA
Tajemnice wszechswiata2_TVF.jpg 

TAJEMNICE WSZECHŚWIATA

„Tajemnice Wszechświata” to inspirująca seria o tajemnicach kosmosu. Została zrealizowana w oparciu o najnowsze badania naukowe oraz wzbogacona pięknymi, artystycznymi animacjami. Zapraszamy do ITVN Extra od 23 grudnia w każdą środę na dwa odcinki tego cyklu o godz. 19.35 (CET - Berlin, Paryż, CST – Chicago) i 20.35 (EST – Nowy Jork).

Seria „Tajemnice Wszechświata” stwarza widzowi możliwość zanurzenia się w sercu czarnej dziury, daje szansę zwiedzenia fascynujących krajobrazów i poznania wielu ciał niebieskich. Razem z kamerą udadzą się Państwo na przejażdżkę po powierzchni gwiazdy, która w każdej chwili może wybuchnąć, sprawdzą, jak funkcjonują piece nuklearne w rdzeniu olbrzymich gwiazd, dowiedzą się z czym związane są wulkaniczne szybkowary wewnątrz planet.

Wszechświat nieustannie przekształca się w ogromnym kotle energii czasu i przestrzeni. Twórcy tego przełomowego naukowo – dokumentalnego serialu podążają za siłami energii, która kształtuje kosmos – aż do samego centrum Wszechświata. Co kryją w sobie planety? Każdy z odcinków wizualizuje kosmiczne królestwo za pomocą animacji artystycznych, opartych na najnowszych obliczeniach i danych naukowych. Zapraszamy do ITVN Extra!

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW ITVN Extra

Z RADAREM PRZEZ ŚWIAT
Następny artykuł:

Z RADAREM PRZEZ ŚWIAT

tvnpix