Aktualności

powrót do listy

RADIOWĘZEŁ 13 I PÓŁ

Programy |
RADIOWĘZEŁ 13 I PÓŁ
RADIOWĘZEŁ 13 I PÓŁ  Foto: TeleToon+

RADIOWĘZEŁ 13 I PÓŁ

Pierwszy polski serial komediowy o nastolatkach dla nastolatków! Będzie dużo śmiechu, walka o lepszą przyszłość dla kur oraz dyskusje o przyjaźni i miłości. Zapraszamy w niedziele od 11 lutego o godzinie 9.55 (CET – Berlin, Paryż), 9.55 (CST – Chicago), 10.55 (EST – Nowy Jork) do ITVN Extra.

Serial „Radiowęzeł 13 i pół” opowiada o szkolnym życiu trójki nastolatków. Adzie bardzo podoba się Kuba, który z kolei bardzo lubi Mariannę, choć nikt nie denerwuje go tak jak ona. Marianna za to interesuje się głównie walką o lepszy świat i co rusz włącza się w różne inicjatywy społeczne i akcje charytatywne. Dziewczyna próbuje wzbudzić entuzjazm w Kubie, dla którego najważniejsza jest muzyka. Za to Franek, młodszy brat Marianny, bacznie wszystko obserwuje i komentuje w nie zawsze trafny, ale za to bardzo racjonalny sposób.

Marianna i Kuba wspólnie prowadzą szkolny radiowęzeł. Marianna w audycjach porusza tematy bliskie swoim przyjaciołom, w zabawny sposób mówi o problemach i sytuacjach, z którymi jej rówieśnicy spotykają się na co dzień. Z kolei Kuba dba o to, żeby wszyscy w szkole słuchali dobrej muzy. Radiowęzeł to dla nich sposób na zaprezentowanie swoich poglądów i wyrażanie się przez muzykę - a wszystko to z lekkim przymrużeniem oka.

Czy przyjaźń Marianny i Kuby ma szansę przerodzić się w coś więcej? Czy chłopak doceni uczucie, jakim darzy go Ada? Zapraszamy do ITVN Extra!

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

WYMARZONE ŻYCIE GASPARDA
Następny artykuł:

WYMARZONE ŻYCIE GASPARDA

tvnpix