Aktualności

powrót do listy

PRZEDSZKOLAKI

Programy |
PRZEDSZKOLAKI
PRZEDSZKOLAKI  Foto: MONSTER ENTERTAINMENT

PRZEDSZKOLAKI

Dla maluchów najciekawsze jest zawsze to, co się wokół nich dzieje. Seria animowana „Przedszkolaki” dzięki krótkim scenkom z życia malców w przedszkolu wyjaśnia najmłodszym widzom zagadki, które tak bardzo ich nurtują. Na kolejne odcinki serialu zapraszamy w każdą sobotę o godz. 10.35 (CET – Berlin, CDT – Chicago) i 11.35 (EDT – Nowy Jork) do ITVN Extra.

PRZEDSZKOLAKIPRZEDSZKOLAKI
Foto: MONSTER ENTERTAINMENT

Przedszkolaki” to seria składająca się z sympatycznych, przyjaznych i kolorowych opowieści z życia kilkulatków, mających dopiero wkroczyć w większy szkolny świat. Ale aby to nastąpiło, potrzebują zaspokoić swoją ciekawość. To dlatego każdy odcinek serii opowiada o jednym wydarzeniu, które szczególnie interesuje maluchów.

Dookoła najmłodszych widzów dzieje się dużo fascynujących rzeczy. Pani przedszkolanka przedstawia swoim podopiecznym ciekawe zjawiska naukowe, porusza tematy związane z ekologią. Otaczająca dzieci przyroda kryje wiele tajemnic do odkrycia, które chętnie milusińscy zgłębią. I tak w pierwszym odcinku dowiedzą się, co znaczy trudne słowo segregacja. Zapraszamy do ITVN Extra!

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

PRZEDSZKOLAKIPRZEDSZKOLAKI
Foto: MONSTER ENTERTAINMENT

JANOSIK
Następny artykuł:

JANOSIK

tvnpix