Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

POTYCZKI NAUKOWCÓW

Polecane | Programy |
POTYCZKI NAUKOWCÓW
POTYCZKI NAUKOWCÓW  Foto: TVN

POTYCZKI NAUKOWCÓW

Czterech naukowców i pasjonująca walka na argumenty i wynalazki – to wszystko będą Państwo mogli zobaczyć w programie „Potyczki naukowców”. Zapraszamy w soboty od 19 maja o godzinie 19.10 (CET – Berlin, Paryż), 19.10 (CDT – Chicago), 20.10 (EDT – Nowy Jork) do ITVN Extra. Co tydzień będziemy emitować po dwa odcinku serii. 

POTYCZKI NAUKOWCOW TVN 2.JPGPOTYCZKI NAUKOWCOW TVN 2.JPG

W programie czterech młodych badaczy nie tylko udowodni, że świat kręci się wokół nauki, ale również sprawdzi, która dyscyplina jest królową nauk na miarę XXI wieku. Korzystając z osiągnięć polskiej nauki będą udowadniać, że to ich dziedzina ma największy wpływ na takie aspekty życia jak: medycyna, transport, kultura, rozrywka, sport, telekomunikacja i żywienie. Na zakończenie odcinka wybiorą spośród siebie zwycięzcę.

Potyczki naukowców” prowadzą Marcin Stolarski - inżynier, Michał Krupiński - fizyk, Monika Koperska - chemik i Zofia Bielecka - biotechnolog. Eksperci zaprezentują widzom najnowsze wynalazki, takie jak bio-hydrogen, urządzenie pozwalające na produkcję paliwa bez spalin czy projekt „windy do nieba”, która ma umożliwić zwykłemu człowiekowi podróż w kosmos. Zapraszamy!

TEKST TVN

 

JAKUBIAK RODZINNIE
Następny artykuł:

JAKUBIAK RODZINNIE

tvnpix