Aktualności

powrót do listy

PODZIELIĆ M2

Polecane | Programy |
PODZIELIĆ M2
PODZIELIĆ M2  Foto: DOMO+

PODZIELIĆ M2 – NOWY SEZON

Już 8 marca zapraszamy na premierę nowego sezonu „Podzielić M2”. Nowe odcinki wyemitujemy w ITVN Extra w każdy czwartek o godzinie 20.10 (CET – Berlin, Paryż), 20.10 (CDT – Chicago) i 21.10 (EDT – Nowy Jork). Tego nie można przegapić! 

PODZIELIĆ M2PODZIELIĆ M2
Foto: DOMO+

Spodziewacie się dziecka? Zastanawiacie się, jak zmieścić łóżeczko, przewijak, szafki na ubranka oraz gdzie stworzyć przytulną strefę dla mamy i maleństwa? A może jesteście rodzicami trójki rosnących "jak na drożdżach" pociech? Kiedy jedno z dzieci chce się właśnie bawić, drugie musi odrabiać pracę domową. A wtedy bratersko-siostrzanym kłótniom nie ma końca.

Z małymi przestrzeniami dziecięcych pokoików zmierzy się dyplomowana architektka i projektantka wnętrz Ewa Czerny z wrocławskiej pracowni "3xA". Po wysłuchaniu potrzeb, możliwości finansowych oraz przede wszystkim marzeń, także tych najmłodszych bohaterów, zaproponuje optymalną aranżację. Każdy odcinek poświęcony będzie innej rodzinie. Ewa stawi czoła nie tylko wymagającym przestrzeniom, oczekiwaniom, gustom, ale też niskim budżetem przewidzianym przez rodziców-inwestorów. Jakie będą efekty jej pracy? Zapraszamy do ITVN Extra!

MATERIAŁY ©Domo+

ODLOTOWY OGRÓD
Następny artykuł:

ODLOTOWY OGRÓD

tvnpix