Aktualności

powrót do listy

OSTRE CIĘCIE

Polecane | Programy |
OSTRE CIĘCIE
OSTRE CIECIE TVN PIOTR LITWIC.jpg 

OSTRE CIĘCIE

Dwanaście salonów fryzjerskich zlokalizowanych w całej Polsce, od wybrzeża  aż po Podhale. Rozbudzone pasje i walka o najwyższy standard usług. A to wszystko przy pomocy najlepszego fryzjerskiego duetu, czyli Andrzeja Wierzbickiego i Tomasza Schmidta. Zapraszamy na kolejny sezon programu „Ostre cięcie” w każdą środę od 24 stycznia o godzinie 8.05 (CET – Berlin, Paryż), 8.05 (CST – Chicago), 9.05 (EST – Nowy Jork) w ITVN Extra. 

OSTRE CIECIE TVN PIOTR LITWIC.jpgOSTRE CIECIE TVN PIOTR LITWIC.jpg

W tym sezonie Andrzejowi i Tomkowi niejednokrotnie przyjdzie zmagać się z dramatycznymi historiami, w których byt rodzin powiązany jest bezpośrednio z podupadającym biznesem. Czy uda się pomóc zakładom, w których obcięcie końcówek oznacza skrócenie włosów o siedemnaście centymetrów, a proste nałożenie farby kończy się spektakularną katastrofą? Czy pleśń to element wystroju lokalu? Jak powiodą się radykalne metamorfozy klientek oraz fryzjerek? Czy napięcie nerwowe sięgające zenitu przyniesie pozytywne skutki?

Ostremu cięciu” w każdym z salonów podda się jedna z dwunastu gwiazd. To ona zdecyduje, czy zakład dostanie rekomendację. Przed Andrzejem i Tomkiem niespokojne dni wypełnione pracą oraz całym kalejdoskopem emocji fryzjerek: od łez, poprzez zaciekawienie, podziw, do uczucia radości i satysfakcji z osiągniętego sukcesu. Zapraszamy przed telewizory!

TEKST TTV

 

PODZIELIĆ M2
Następny artykuł:

PODZIELIĆ M2

tvnpix