Aktualności

powrót do listy

ODLOTOWY OGRÓD

Programy |
ODLOTOWY OGRÓD
ODLOTOWY OGRÓD  Foto: TVN / Wojciech Maciąg

ODLOTOWY OGRÓD

Ogród to miejsce, w którym rodzina może zaznać relaksu na łonie natury lub po prostu urządzić grilla dla znajomych. Ale co zrobić, jeśli brakuje środków, czasu i koncepcji na jego aranżację? Z pomocą rusza Dominik Strzelec, który przeprowadza metamorfozy w jedynie dwa dni, dysponując kwotą pięciu tysięcy złotych. Zachęcamy do podziwiania efektów jego pracy. „Odlotowy ogród” w każdą środę już od 24 sierpnia o godz. 19.45 (CET – Berlin, Paryż), 19.45 (CDT – Chicago) i 20.45 (EDT – Nowy Jork) na antenie ITVN Extra!

W programie „Odlotowy ogród” Dominik w atrakcyjny sposób pokazuje, jak odmienić zaniedbany przydomowy teren w piękną, funkcjonalną działkę. Przedstawia praktyczne rozwiązania i podpowiada, jak dbać o drzewka, krzewy, kwiaty czy trawę. W każdym odcinku przeprowadza jedną metamorfozę i co ważne – zajmuje mu to tylko dwa dni!

„Odlotowy ogród” to dynamiczna seria, pełna praktycznych porad, zaskakujących zmian i dobrego humoru. Dostarcza nie tylko cennych informacji, ale także rozrywki. Odmienia zielone zakątki i pokazuje, w jakiej pięknej przestrzeni można żyć. Do oglądania ogrodowych metamorfoz m. in. z Tomaszowa Mazowieckiego, Piły, Poddębia, Reńskiej Wsi, Wrocławia, Jaworzna, Falentów i warszawskiego Grochowa zapraszamy do ITVN Extra.

 

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW TTV

ANDRZEJ SOŁTYSIK PRZEDSTAWIA – CYRK
Następny artykuł:

ANDRZEJ SOŁTYSIK PRZEDSTAWIA – CYRK

tvnpix