Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

NATURALNIE POLSKA

Polecane | Programy |
NATURALNIE POLSKA
NATURALNIE POLSKA  Foto: PLANETE+

NATURALNIE POLSKA

Podróżnik, płetwonurek, przyrodnik, a także instruktor survivalu i sportów walki - Łukasz Tulej o wyprawach wie wszystko. Prowadzący program „Naturalnie Polska” po raz kolejny podzieli się z widzami swoją wiedzą i doświadczeniem. Zapraszamy w każdą niedzielę od 11 marca o godzinie 19.35 (CET – Berlin, Paryż), 19.35 (CDT – Chicago), 20.35 (EDT – Nowy Jork) do ITVN Extra.  

NATURALNIE POLSKANATURALNIE POLSKA
Foto: PLANETE+
NATURALNIE POLSKANATURALNIE POLSKA
Foto: PLANETE+

W każdym odcinku Łukasz Tulej przemierzać będzie najciekawsze regiony Polski, które wciąż skrywają w sobie wiele tajemnic. W trzecim sezonie programu „Naturalnie Polska” podróżnik odwiedzi m.in jeden z najbardziej atrakcyjnych regionów turystycznych w Polsce, czyli Mazury, gdzie odwiedzi tajną bazę Hitlera w Mamerkach, a także spróbuje swoich sił na bojerach (rodzaj żeglarstwa uprawianego na zamarzniętych zbiornikach wodnych) na zamarzniętej tafli jeziora Mamry.

Kamera będzie mu towarzyszyć również podczas zwiedzania podziemi Zamku Biskupów Warmińskich w Lidzbarku Warmińskim oraz w starej kaszubskiej wsi, na terenie której znajduje się zapomniany cmentarz ewangelicki. Zapraszamy do ITVN  Extra!

TEKST ©Planete+

 

 

MEBLOKREACJE
Następny artykuł:

MEBLOKREACJE

tvnpix