Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

MIASTO PEŁNE NAFCIARZY

Polecane | Programy |
MIASTO PEŁNE NAFCIARZY
MIASTO PEŁNE NAFCIARZY   Foto: LOOKING GLASS

MIASTO PEŁNE NAFCIARZY

W jednym z miast w północnej Dakocie odkryto bogate złoża ropy. Jak pod wpływem tego zmieni się to miejsce? Zapraszamy do oglądania serialu „Miasto pełne nafciarzy” we wtorki od 5 czerwca o godzinie 19.10 (CET – Berlin, Paryż), 19.10 (CDT – Chicago), 20.10 (EDT – Nowy Jork) w ITVN Extra. 

MIASTO PEŁNE NAFCIARZY MIASTO PEŁNE NAFCIARZY
Foto: LOOKING GLASS

Dakken w północnej Dakocie wydaje się typowym amerykańskim miasteczkiem. A jednak różni się od innych. Zostały tam odkryte bogate złoża ropy, które znacznie wpłynęły na istnienie i rozwój tego miasta. Ściągnęły tam setki ludzi, poszukujących pracy po wielkim kryzysie, który nawiedził Stany Zjednoczone pod koniec 2009 roku.

Serial "Miasto pełne nafciarzy" opisuje wielką przemianę Bakken. Otwarte zostały nowe przedszkola i sklepy, pojawiły się nowe miejsca pracy. Niestety, wzrost liczby mieszkańców to również rozmaite kłopoty, z którymi musi sobie poradzić tutejsza policja. Przyjezdni nie zawsze budzą również pozytywne uczucia u ludzi, którzy w Dakken urodzili się i dorastali. Czy dla wszystkich bohaterów serialu naftowa "gorączka złota" okaże się źródłem szczęścia i rozwiąże ich problemy? Zapraszamy przed telewizory!

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

AGI BAGI
Następny artykuł:

AGI BAGI

tvnpix