Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

MĘSKA INICJACJA

Programy | Dokumenty |
MĘSKA INICJACJA
MĘSKA INICJACJA 

MĘSKA INICJACJA

W sobotnie wieczory zapraszamy Państwa na serię dokumentalną „Męska inicjacja” opowiadającą o niezwykłej wyprawie Michaela i Karstena. Panowie, zbliżając się do trzydziestki, uświadomili sobie, że tak naprawdę nigdy nie dorośli oraz nie stali się statecznymi i poważanymi mężczyznami. Postanawiają więc wyruszyć w podróż i poddać się testom na męskość z różnych zakątków świata. Jak sobieporadzą?Przekonają się Państwo, oglądając ITVN Extra w każdą sobotę od 2 stycznia o godz. 21.15 (CET – Berlin, Paryż, CST – Chicago) i 22.15 (EST – Nowy Jork). Zapraszamy!

MĘSKA INICJACJAMĘSKA INICJACJA
Karsten i Mickel są prawdziwymi imprezowiczami. Praktycznie w każdy weekend bawią się w rozmaitych klubach muzycznych. Przez lata rodzina i przyjaciele namawiali ich do stabilizacji i ustatkowania się, ale bez rezultatu. Nadszedł jednak czas, że sami postanowili to zmienić i rozpocząć dorosłe życie na swój sposób. Wspólną zabawę w dyskotece zamienią na pobyt w brazylijskich lasach tropikalnych. Podczas pobytu obaj poznają miejscowe rytuały oraz pomogą mieszkańcom w zdobywaniu pożywienia. Przejdą też nietypowy test męskości z udziałem mrówek. Czy uda im się przeżyć dżungli?

Z kolei w Mongolii bohaterów czeka inne zadanie sprawdzające męskość. Duńczycy wezmą udział w prestiżowym turnieju zapaśniczym. Problem w tym, że prawie wszyscy mężczyźni w tym kraju od dawna trenują tę sztukę walki. Karsten i Mickel natomiast nigdy nie mieli związku z podobnymi sportami, bo przez większość wolnego czasu zajęci byli chodzeniem po klubach. Nie wszystko jest jednak stracone. Panowie zaczną uczestniczyć w treningach zapaśniczych u boku byłego mistrza kraju. Czy ćwiczenia przyniosą oczekiwany rezultat? Jak ostatecznie zakończy się wyprawa głównych bohaterów serialu „Męska inicjacja”? Czy po wszystkich próbach będą mogli nazwać się „prawdziwymi mężczyznami”? Zapraszamy do ITVN Extra!

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW ITVN

DO ŹRÓDEŁ SZCZĘŚCIA
Następny artykuł:

DO ŹRÓDEŁ SZCZĘŚCIA

tvnpix