Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

KOSSAKOWSKI. SZÓSTY ZMYSŁ. ROSJA

Programy | Dokumenty |
KOSSAKOWSKI. SZÓSTY ZMYSŁ. ROSJA
KOSSAKOWSKI. SZÓSTY ZMYSŁ. ROSJA  Foto: TVN / Radek Wikiera

KOSSAKOWSKI. SZÓSTY ZMYSŁ. ROSJA

Przemek Kossakowski niezaprzeczalnie nie boi się żadnych eksperymentów na swoim ciele. Tym razem pragnie zobaczyć coś zupełnie innego. Ciekawość wiedzie go daleko na wschód do magicznej i niedostępnej Rosji. Zachęcamy do oglądania serii „Kossakowski. Szósty zmysł. Rosja” w każdy piątek od 25 grudnia o godz. 20.40 (CET – Berlin, Paryż, CST – Chicago) i 21.40 (EST – Nowy Jork) na antenie ITVN Extra.

KOSSAKOWSKI. SZÓSTY ZMYSŁ. ROSJAKOSSAKOWSKI. SZÓSTY ZMYSŁ. ROSJA
Foto: TVN / Radek Wikiera
Po doświadczeniach z Polski i Ukrainy Przemek Kossakowski chce przekonać się, czy w tematyce tajemniczych uzdrowień, mrocznych rytuałów, magii i znachorstwa istnieje jeszcze coś, co będzie w stanie go zaskoczyć. W tym celu odwiedzi Rosję. Przemierzy tysiące kilometrów, spotka się z ludźmi, którzy na co dzień praktykują szeroko pojętą medycynę niekonwencjonalną i przetestuje ich metody na własnym ciele. Koleją transsyberyjską spróbuje dostać się do odległej Syberii, pozna magów, wróżki, uzdrowicieli, jasnowidzów i szamanów. W kolejnych odsłonach programu przybliży ich sylwetki, pokaże ich relacje z pacjentami oraz postara się przetestować skuteczność alternatywnej medycyny.

Zmierzając w stronę Rosji, prowadzący przejedzie najpierw przez południe Ukrainy - bardzo interesujący i wciąż przez niego niepoznany teren. Podróż zaczynie od Odessy, wielokulturowego miasta nazywanego Perłą Morza Czarnego. Rozmowa ze słynnym mistrzem akupunktury to jeden z zaplanowanych punktów wyprawy. Czy kilkugodzinne czekanie w kolejce zakończy się sukcesem? Życie lubi zaskakiwać. Przemek doświadczy tego na sobie, zauważając przez przypadek ulicznego chiromantę, który odkryje jego tajemnice. Na nadzwyczajną wyprawę w głąb Imperium Rosyjskiego razem z programem „Kossakowski. Szósty zmysł. Rosja” zapraszamy na antenę ITVN Extra!

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW TTV

 

TAJEMNICE WSZECHŚWIATA
Następny artykuł:

TAJEMNICE WSZECHŚWIATA

tvnpix