Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

KOSSAKOWSKI. INICJACJA

Polecane | Programy |
KOSSAKOWSKI. INICJACJA
KOSSAKOWSKI. INICJACJA  Foto: TVN

KOSSAKOWSKI. INICJACJA

Przemek Kossakowski, frontmen stacji TTV, powraca z nowym sezonem Inicjacji, w której zostanie m.in. przodownikiem pracy 600 metrów pod ziemią, przywdzieje korporacyjny garnitur czy będzie próbował trudnej sztuki manipulacji. Na nowe odcinki „Kossakowski. Inicjacja” zapraszamy w każdą sobotę o godzinie 20.35 (CET – Berlin, Paryż), 20.35 (CDT – Chicago), 21.35 (CDT – Nowy Jork) do ITVN Extra!  

KOSSAKOWSKI.INICJACJAKOSSAKOWSKI.INICJACJA
Foto: TVN
KOSSAKOWSKI.INICJACJAKOSSAKOWSKI.INICJACJA
Foto: TVN

W każdym odcinku programu „Kossakowski. Inicjacja” widzów zaskoczą skrajne emocje, trudne zadania i inspirujące osoby, które Przemek spotka na swoje drodze. Prowadzący  stawi czoła nietypowym i trudnym dla siebie sytuacjom. Pozna prawdziwy, często gorzki, smak pracy w gastronomii. Zmierzy się z czterema żywiołami i pozna ich destrukcyjną siłę. Będzie miał także okazję przywrócić kobiecie utraconą w wyniku choroby pewność siebie. Połamie sobie język, ucząc się wierszyka z dziecięcych lat na śląską nutę. Jako osoba na co dzień nie przywiązująca dużej wagi do swojego wyglądu, sprawdzi się także w roli blogera modowego. Przemek niektórym wyzwaniom podoła, a inne go przerosną. Już niebawem dowiecie się,  która z Inicjacji zrobiła na nim największe wrażenie!

Ślązacy różnią się od Polaków praktycznie wszystkim. Ich język jest niezrozumiały, ich przywiązanie do tradycji i honoru wyjątkowo mocne, a rozrywki bardzo odmienne. Przemek spróbuje poznać zasady czyniące tradycyjnych Ślązaków tak wyjątkową grupą społeczną. Czy pomimo odmienności zostanie przez nich przyjęty jak swój?  Jak się okaże każdy, nawet Przemek, ma braki w wychowaniu, które Ślązak potrafi skorygować. Przemek pozna lekcję kindersztuby. Jak każde śląskie dziecko będzie się uczył języka, porządku i eleganckiego jedzenia. Z tą wiedzą uda się na zarezerwowaną tylko dla kobiet imprezę,   dowie się więcej na temat relacji damsko - męskich na Śląsku. Na koniec czeka go praca na szychcie w kopalni. Jak każdy górnik zmierzy się ze strachem, zagrożeniem, pyłem, wysoką temperaturą i ciężką harówą fizyczną.  Jak sobie poradzi? Odpowiedź znajdą Państwo w ITVN Extra!

TEKST TTV

DESERY DEKERA
Następny artykuł:

DESERY DEKERA

tvnpix