Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

DO ŹRÓDEŁ SZCZĘŚCIA

Dokumenty |
DO ŹRÓDEŁ SZCZĘŚCIA
Do zrodel szczescia2_TVF.jpg 

DO ŹRÓDEŁ SZCZĘŚCIA

Każdy zastanawia się nad receptą na permanentną radość. Czy taki stan w ogóle istnieje? Jak rozwikłać zagadkę prawdziwego szczęścia? Co robić, aby czerpać uciechę z życia i nie poddawać się niepotrzebnym stresom? Zapraszamy na serię dokumentalną „Do źródeł szczęścia” w każdy poniedziałek od 28 grudnia o godzinie 18.30 (CET – Berlin, Paryż, CST - Chicago) i 19.30 (EST – Nowy Jork) w ITVN Extra.

Ilu ludzi, tyle definicji szczęścia. Dla każdego objawia się ono w różny sposób. Dla jednych będzie to ciepły uścisk ukochanej osoby, dla innych – zawodowe sukcesy albo talerz pysznego jedzenia. Czym jednak różni się uczucie chwilowego zadowolenia od trwałego poczucia spełnionego i radosnego życia? Czy możliwość odczuwania szczęścia wiąże się z materiałem genetycznym i jak można to zmierzyć?

Dzięki badaniom przeprowadzonym przez wybitnych psychologów i doradców być może uda się znaleźć przepis na stuprocentową pomyślność. Seria „Do źródeł szczęścia” otrzymała nagrodę dla najlepszego programu w kategorii „Lifestyle Program” na Światowym Festiwalu Mediów BANFF. Na kolejne jej części zapraszamy do ITVN Extra!

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

 

KOSSAKOWSKI. SZÓSTY ZMYSŁ. ROSJA
Następny artykuł:

KOSSAKOWSKI. SZÓSTY ZMYSŁ. ROSJA

tvnpix