Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

DESERY DEKERA

Polecane | Programy |
DESERY DEKERA
DESERY DEKERA  Foto: Kuchnia+

DESERY DEKERA

Od 10 marca zapraszamy Państwa do ITVN Extra na nową, autorską produkcję stworzoną z myślą o wielbicielach słodkości na najwyższym poziomie. Wybitny mistrz cukiernictwa Tomasz Deker w każdą sobotę o godzinie 20.10 (CET – Berlin, Paryż), 20.10 (CDT – Chicago) i 21.10 (EDT – Nowy Jork) wprowadzi widzów w wysublimowany świat deserów. 

DESERY DEKERADESERY DEKERA
Foto: Kuchnia+
DESERY DEKERADESERY DEKERA
Foto: Kuchnia+

Tomasz Deker, współwłaściciel ekskluzywnej sieci cukierni T. Deker Patissier & Chocolatier, trener Kadry Juniorów na Culinary World Cup, swoje doświadczenie zdobywał w najlepszych europejskich szkołach i cukierniach. Teraz słynny mistrz cukiernictwa swoim kunsztem podzieli się z widzami ITVN Extra. W każdym odcinku prowadzący przedstawi trzy przepisy na pyszne i proste desery. Przed kamerą przygotuje słodkości jak na przykład mus cytrynowy, opowie, jakie formy wybrać do pieczenia ciast czy jak zrobić ozdobne czekoladowe kosze.

Widzowie poznają nie tylko najnowsze trendy w cukiernictwie, ale również odkryją tajniki dobrego pieczenia. Ponadto, prowadzący program, w przystępny sposób podzieli się z pasjonatami kulinariów podstawowymi zasadami profesjonalnego cukiernictwa. Na „Desery Dekera” zapraszamy do ITVN Extra!

MATERIAŁY ©Kuchnia+

NAUKA JAZDY
Następny artykuł:

NAUKA JAZDY

tvnpix