Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

DAWID W EUROPIE

Polecane | Programy |
DAWID W EUROPIE
DAWID W EUROPIE ©Kuchnia+ 1.jpg 

DAWID W EUROPIE

David Gaboriaud powraca w nowym sezonie swojego programu „Dawid w Europie”. Tym razem prowadzący zabierze widzów na zagraniczne, kulinarne wojaże. Zapraszamy do ITVN Extra w każdą środę o godzinie 18.20 (CET – Berlin, Paryż), 18.20 (CDT – Chicago), 19.20 (EDT – Nowy Jork). Co tydzień będziemy emitować po dwa odcinku serii. 

DAWID W EUROPIE ©Kuchnia+ 2.jpgDAWID W EUROPIE  ©Kuchnia+ 2.jpg

Można mówić o kuchni europejskiej z polskiej perspektywy, ale znacznie lepiej mówić o niej wyjeżdżając do kilku europejskich krajów. I tak też robi David w drugim sezonie swojego programu. W porównaniu do pierwszego sezonu format programu uległ zmianie. Tym razem nagrywany jest w kilku europejskich krajach. Prowadzący przedstawia kulturę kulinarną oraz atrakcje turystyczne Francji, Włoch, Hiszpanii i Portugalii. W każdym odcinku odwiedza inne miejsce. Będą to m.in. Alpy, Liguria, Andaluzja, czy Nicea i Lizbona.

W poszczególnych krajach David odwiedzi cztery lokalizacje, w których zaprezentuje znane mu miejsca lub warte odwiedzenia kawiarnie, gospodarstwa i restauracje. Przygotuje także dwie potrawy oparte na miejscowych produktach i przepisach. Uzupełnieniem programu będzie udział Davida wraz z poznanymi na miejscu osobami w rozmaitych aktywnościach: wspinaczce, jeździe na skuterach wodnych, degustacji wina czy biegach.

TEKST ©Kuchnia+

 

 

KWIETNIOWE DOKUMENTY
Następny artykuł:

KWIETNIOWE DOKUMENTY

tvnpix