Aktualności

powrót do listy

CZY NA PEWNO UMIESZ GOTOWAĆ?

Polecane | Programy |
CZY NA PEWNO UMIESZ GOTOWAĆ?
CZY NA PEWNO UMIESZ GOTOWAĆ?  Foto: Kuchnia+

CZY NA PEWNO UMIESZ GOTOWAĆ?

Ten program to idealna propozycja dla mistrzów domowej kuchni, którzy pękają z zachwytu za każdym kiedy coś przygotują. Jeden z najbardziej znanych szefów kuchni Andrzej Polan udowodni im, że gotowanie to niekoniecznie ich najlepsza strona. Zapraszamy na kolejny sezon programu „Czy na pewno umiesz gotować?” od 6 marca w każdy wtorek o godzinie 20.10 (CET – Berlin, Paryż), 20.10 (CDT – Chicago), 21.10 (EDT – Nowy Jork) w ITVN Extra!

Bohaterem każdego odcinka programu „Czy na pewno umiesz gotować?” jest osoba przekonana, o tym że umie gotować. Każdy z uczestników programu uważa, że jego popisowe danie jest najlepsze i doceniane przez domowników.

Aby to sprawdzić, Andrzej Polan zaprasza bohatera do siebie do programu i prosi go o przygotowanie jego popisowej potrawy. Po jej ukończeniu prowadzący daje swoją ocenę. Niezależnie od tego, czy jest ona dobra czy zła, domowy kucharz dowiaduje się, dlaczego tak naprawdę rodzina zgłosiła go do programu. Od tego momentu bohater wraz z Andrzejem Polanem pracują nad udoskonaleniem potrawy, tak by na końcu amator gotowania mógł ją zaprezentować swoim bliskim. Jakie będą tego efekty? Zapraszamy do ITVN Extra!

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

 

 

DEFACTO
Następny artykuł:

DEFACTO

tvnpix