Aktualności

powrót do listy

BETLEJEWSKI. PROWOKACJE

Polecane | Programy |
BETLEJEWSKI. PROWOKACJE
BETLEJEWSKI. PROWOKACJE  Foto: TVN

BETLEJEWSKI. PROWOKACJE

Na antenie ITVN Extra kolejne prowokacje, które przeprowadzi  Rafał Betlejewski. W  programie tym prowadzący, wraz z grupą aktorów, stawia przypadkowych ludzi w ekstremalnych sytuacjach i stara się sprowokować ich do działania. Zapraszamy przed telewizory w czwartki od 8 lutego o godzinie 20.35 (CET – Berlin, Paryż), 20.35 (CST – Chicago), 21.35 (EST – Nowy Jork, Toronto).

W pierwszym sezonie, za pomocą ukrytych kamer i mikrofonów zarejestrowaliśmy zarówno bohaterstwo, jak i obojętność ludzi wobec sytuacji, które zostały wykreowane w miejscach publicznych. Teraz dotkniemy jeszcze bardziej gorących i kontrowersyjnych tematów. Przekonają się Państwo, czy ktokolwiek  zainterweniuje, widząc, jak kobieta znęca się nad mężczyzną? Jakie reakcje wzbudzą dzieci pijące alkohol na oczach przechodniów? Sprawdzimy, czy ktoś odważy się porozmawiać z człowiekiem w depresji stojącym na krawędzi mostu?

Betlejewski. Prowokacje” to program, dzięki któremu Polacy mogą przejrzeć się w lustrze – czy spodoba im się ten widok? Czy spodoba im się prawda o nich samych? Przekonają się Państwo, oglądając ITVN Extra!

TEKST TTV

 

PERFEKCJA
Następny artykuł:

PERFEKCJA

tvnpix