Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

AZJA BEZ TAJEMNIC

Polecane | Programy |
AZJA BEZ TAJEMNIC
AZJA BEZ TAJEMNIC  Foto: AMPERSAND

AZJA BEZ TAJEMNIC

Serial „Azja bez tajemnic” odkrywa nieznane oblicze tego kontynentu oczami wybitnych fotografów. Zapraszamy do oglądania niezwykłej serii w każdą sobotę od 7 kwietnia o godzinie 21.30 (CET – Berlin, Paryż). 

AZJA BEZ TAJEMNICAZJA BEZ TAJEMNIC

Azja jest kontynentem wielu kontrastów i sprzeczności. Wspaniałe zabytki, zachwycające krajobrazy i bezcenne obiekty kultury sąsiadują z wieloma miejscami, pełnymi zła, przestępczości oraz zabójczej walki o życie. Twórcy serialu „Azja bez tajemnic” skupili się na takich właśnie regionach. Powstała poruszająca seria, w której poruszone zostały tematy nieczęsto trafiające na pierwsze strony gazet.

W kolejnych odcinkach doświadczeni i znani fotografowie eksplorują ten kontynent w poszukiwaniu zdjęć, dokumentujących tematy tabu. Wraz z nimi odwiedzimy więc filipińskie więzienie, pełne ofiar przemocy domowej. Obejrzymy również religijne praktyki, walkę o żywność oraz wpływ industrializacji na naturalne azjatyckie tereny. Dowiemy się także, jak wielkim problemem Azji jest dziecięca prostytucja, uzależnienie od narkotyków oraz śmiertelne choroby.

Więcej na www.itvnextra.pl

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

ZIELONA REWOLUCJA MARTY DYMEK
Następny artykuł:

ZIELONA REWOLUCJA MARTY DYMEK

tvnpix