Niestety Twój system operacyjny nie jest już wspierany i dlatego nie możemy poprawnie wyświetlić tej strony. Przepraszamy za utrudnienia.

Aktualności

powrót do listy

ABC GOTOWANIA

Polecane | Programy |
ABC GOTOWANIA
ABC GOTOWANIA ©Kuchnia+ 2.jpg 

ABC GOTOWANIA

W tym sezonie programu „ABC gotowania” Marieta Marecka zaprezentuje Państwu proste i smaczne potrawy, które może przyrządzić każdy. Zapraszamy do ITVN Extra jużod 23 maja w każdą środę o godzinie 18.45 (EDT – Berlin, Paryż), 18.45 (CDT – Chicago), 19.45 (EDT – Nowy Jork)

ABC GOTOWANIAABC GOTOWANIA
Foto: Kuchnia+

Program „ABC gotowaniakierujemy głównie do początkujących miłośników gotowania. W zwięzły i przystępny sposób przedstawia praktyczne porady, z którymi powinni zapoznać się nie tylko wielbiciele wykwintnej sztuki kulinarnej. Cykl to dodatkowo wyjątkowy telewizyjny elementarz dla wszystkich, którzy zaczynają swoją przygodę z domowym kucharzeniem.

Wiele osób chciałoby gotować, ale przeraża je ogrom pracy potrzebny do przygotowania potraw. To jedynie złudzenie, bo wiele dań można zrobić niewielkim nakładem sił i czasu. Właśnie takie przepisy prezentuje Marieta Marecka. Zachęcamy do oglądania ITVN Extra!

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW ©Kuchnia+

 

POTYCZKI NAUKOWCÓW
Następny artykuł:

POTYCZKI NAUKOWCÓW

tvnpix