ZIELONA REWOLUCJA MARTY DYMEK
powrót do listy

ZIELONA REWOLUCJA MARTY DYMEK

PolecaneProgramy
ZIELONA REWOLUCJA MARTY DYMEK

ZIELONA REWOLUCJA MARTY DYMEK

Marta Dymek to jedna z najpopularniejszych blogerek kulinarnych o tematyce wegańskiej. W swoim programie próbuje przekonać mięsożerców do jedzenia roślin. Z jakim efektem? Zapraszamy na „Zieloną rewolucję Marty Dymek” w każdy wtorek o godzinie 18.20 (EST - Berlin, Paryż), 18.20 (CST – Chicago), 19.20 (EST – Nowy Jork) w ITVN Extra.

W każdym odcinku Marta Dymek stanie przed wyzwaniem zarażenia swojego gościa kuchnią roślinną i przekonania go, że wegańskie przepisy są równie pyszne, co te tradycyjne. Najpierw prowadząca odwiedzi gościa, a potem w studio przygotuje wegańską ucztę, aby sprawdzić, czy uda się go przekonać do bezmięsnych potraw.

Nie będzie łatwo! Marta spotka się z prawdziwymi mięsożercami takimi jak właściciel burgerowni lub szef kuchni Aleksander Baron. Odwiedzi też złotego medalistę z Pekinu Piotra Małachowskiego, szefa kuchni WARSu, a nawet kucharki z baru mlecznego, które wcale nie są przekonane do wegańskich przepisów. Za każdym razem prowadząca przygotuje dwa dania, opowiadając o składnikach i przyprawach najważniejszych w roślinnej kuchni, a potem gotowe potrawy zaserwuje swoim wymagającym gościom. Będzie się działo! Zapraszamy przed telewizory!

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW PRASOWYCH

tvnpix