REMONT W 48H
powrót do listy

REMONT W 48H

PolecaneProgramy

REMONT W 48H

Remont zazwyczaj kojarzy z ogromnymi kosztami, nawałem pracy i stresem. Jednak nie zawsze tak musi być. Dzięki programowi „Remont w 48h” bardzo szybko i łatwo  poradzą sobie Państwo z domowymi metamorfozami. Na premierowe odcinki tej produkcji zapraszamy we wtorki od 7 marca o godzinie 20.10 (CET – Berlin, Paryż), 20.10 (CDT – Chicago) i 21.10 (EDT – Nowy Jork) do ITVN Extra.

REMONT W 48HREMONT W 48H
Foto: DOMO+

Architekt  Tomasz Pogowski śpieszy na ratunek osobom, które potrzebują remontu mieszkania. Prowadzący udowadnia, że sprawdzone pomysły, niewielki nakład finansowy wystarczą do tego, by nasze mieszkanie znowu odzyskało dawny blask.

W każdym odcinku serii „Remont w 48H” poznają Państwo nowych bohaterów  i ich m2. Po wstępnych oględzinach mieszkańcom zostaje przedstawiona propozycja zmian i aranżacji pomieszczania oraz koszty remontu. Później ekipa programu ma… 2 dni na przeprowadzenie metamorfozy! Podczas prac będą Państwo mogli poznać wiele ciekawych rozwiązań i patentów na to, jak w prosty i tani sposób zmienić swoje mieszkanie.

TEKST NA PODSTWIE MATERIAŁÓW DOMO+

tvnpix