powrót do listy

PROJEKT INNOWACJA

PolecaneProgramy

PROJEKT INNOWACJA

Wynalazki i patenty o jakich nie każdy może wiedzieć oraz historie z życia wybitnych odkrywców – to wszystko i jeszcze więcej w amerykańskim serialu dokumentalnym „Projekt Innowacja”. Na trzeci sezon programu zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę o godz. 13.10 (CET – Berlin, Paryż), godz. 13.10 (CST - Chicago) i 14.10 (EST – Nowy Jork, Toronto) do ITVN Extra. Co tydzień będziemy emitować po dwa odcinki.

W jaki sposób można zrobić urządzenia medyczne z zabawek? Czy da się wynaleźć latarkę działającą bez baterii? W nowym programie „Projekt Innowacja” widzowie ITVN Extra poznają pasjonatów nauki, którym udaje się realizować takie pomysły. Ich odkrycia mogą zmienić współczesny świat, a wiele z nich powstaje w domowych, skromnych warsztatach.

Seria jest także fantastyczną dawką wiedzy na temat dawnych odkrywców i ich drogi do naukowej sławy. Bez wynalazków Thomasa Edisona, braci Wright czy Henry’ego Forda trudno byłoby wyobrazić sobie współczesną rzeczywistość. Jak kształtowała się droga do realizacji pomysłów, które odmieniły życie ludzi? „Projekt Innowacja” to dodatkowo pasjonujące quizy i konkursy stanowiące idealną rozrywkę dla całej rodziny. Tego nie można przegapić!

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

tvnpix