POKONAĆ SIEBIE
powrót do listy

POKONAĆ SIEBIE

PolecaneDokumenty

Trwające często ponad dwadzieścia cztery godziny maratony, wielodniowe spływy kajakowe, wyczerpujące triathlony oraz wyścigi rowerowe – w tych wszystkich i wielu innych dziedzinach sportowych swoich sił spróbują dwaj prowadzący program dokumentalny „Pokonać siebie”. Simon Donato i Paul Trebilock nie boją się wyzwań, które wiążą się z ciężkim wysiłkiem fizycznym.

Każda z dyscyplin jest ogromnym obciążeniem dla organizmu, ale też świetną okazją do wypróbowania kondycji. Dwóch przyjaciół rywalizuje zatem nie tylko ze sobą, ale także z własnymi słabościami. Panowie będą chcieli pobić swoje rekordy. Czekają ich porządne zastrzyki adrenaliny, wiele pracy, ale przede wszystkim wspaniałe przygody.

„Pokonać siebie” to kanadyjska seria dokumentalna przedstawiająca sportową rywalizację przyjaciół bijących rekordy. Jak Simoin i Paul poradzą sobie z najbardziej ekstremalnymi dyscyplinami? Przekonają się Państwo, oglądając premierowe odcinki na antenie ITVN Extra w każdą sobotę i niedzielę o godz. 16.30 (CET – Berlin, Paryż, CST – Chicago) i 17.30 (EST – Nowy Jork).

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

tvnpix