PODZIELIĆ M2
powrót do listy

PODZIELIĆ M2

PolecaneProgramy

PODZIELIĆ M2

Małe pokoiki dziecięce, które trzeba jeszcze... podzielić. Czy jest to możliwe? Program „Podzielić M2” pokaże, że odrobina kreatywności i determinacji może zmienić każde pomieszczenie w miejsce przyjazne wszystkim dzieciom. Na nowy sezon inspirującego programu zapraszamy od 9 marca w każdy czwartek o godzinie 20.10 (CET – Berlin, Paryż), 20.10 (CDT - Chicago), 21.10 (EDT – Nowy Jork)do ITVN Extra.

PODZIELIĆ M2PODZIELIĆ M2
Foto: DOMO+

Małe, ciasne pokoje, w których rodzice próbują wygospodarować przestrzeń dla dwójki, a czasami nawet trójki dzieci to częste tematy rozmów i rozterek. Miejsce do nauki, odpoczynku, jak i zabawy – to wszystko znajduje się na liście potrzeb naszych pociech.Z tym wszystkim zmierzy się dyplomowana architektka i projektantka wnętrz Ewa Czerny z wrocławskiej pracowni "3XA", którą prowadzi wspólnie z architektami Maciejem Kowalukiem i Łukaszem Reszką.

Po wysłuchaniu możliwości finansowych i marzeń, także tych najmłodszych bohaterów, architekci zaproponują optymalną aranżację dziecięcego pokoju. Każdy odcinek poświęcony będzie innej rodzinie. Ewa i jej koledzy stawią czoła nie tylko wymagającym pomieszczeniom, oczekiwaniom, gustom, ale również z niskim budżetem założonym przez rodziców-inwestorów. To wszystko w nowym sezonie „Podzielić M2” w ITVN Extra.

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW ©Domo+

tvnpix