MEME I TAJEMNICZE SŁOWA
powrót do listy

MEME I TAJEMNICZE SŁOWA

PolecaneProgramy

MEME I TAJEMNICZE SŁOWA

 

„Bujać w obłokach”, „wstać lewą nogą”, „jeść jak wróbelek”, „czuć się jak ryba w wodzie” - znaczenie tych i wielu innych wyrażeń dzieci będą mogły poznać dzięki edukacyjnej produkcji „Meme i tajemnicze słowa”. Na program zapraszamy w każdą niedzielę od 2 kwietnia o godzinie 10.35 (CET – Berlin, Paryż), 10.35 (CDT – Chicago) i 11.35 (EDT – Nowy Jork) do ITVN Extra.

MEME I TAJEMNICZE SŁOWAMEME I TAJEMNICZE SŁOWA
Foto: MINI MINI

Gospodarzem serii jest właściciel biura rzeczy znalezionych pan Emil i pluszowa, nieco niecierpliwa kózka. Pan Emil uwielbia językowe łamigłówki, rogata Meme kocha zagadki, choć nie zna jeszcze zbyt wielu „tajemniczych słów” i bardzo chciałaby je zrozumieć. Pana Emila odwiedzają dzieci z pobliskiego przedszkola, które chętnie włączają się we wspólną zabawę i odkrywają znaczenie trudnych wyrażeń Meme, kiedy  nauczy się już nowego powiedzenia, rysuje je w swoim pamiętniku, żeby na zawsze zapamiętać jego znaczenie.

Program skierowany jest do dzieci w wieku 4-6 lat. Dzięki niemu mali widzowie wzbogacają swój język, poszerzają słownictwo oraz rozwijają wyobraźnię. Producenci współpracują również z psychologiem dziecięcym oraz metodykiem. Na serię „Meme i tajemnicze słowa” zapraszamy do ITVN Extra.

MEME I TAJEMNICZE SŁOWAMEME I TAJEMNICZE SŁOWA
Foto: MINI MINI

MATERIAŁY ©MiniMini+

 

tvnpix