LIFETRAMP
powrót do listy

LIFETRAMP

PolecaneProgramy

LIFETRAMP

Czy mieliście Państwo kiedyś ochotę spróbować zupełnie innego zawodu, zmienić swoje życie i choć przez jeden dzień poczuć się jak ktoś inny? Program „Lifetramp” opowiada właśnie o takich śmiałkach. Jaki był tego efekt? Zapraszamy do ITVN Extra w środy od 8 marca o godzinie 19.10 (CET – Berlin, Paryż), 19.10 (CDT – Chicago) i 20.10 (EDT – Nowy Jork) na dwa odcinki programu. 

LIFETRAMPLIFETRAMP
Foto: PLANETE+

W każdej odsłonie programu „Lifetramp” widzowie poznają uczestnika, który na jeden dzień porzuci rzeczywistość, w której żyje na co dzień  i spróbuje swoich sił  w całkiem innym zawodzie. Podczas zadania bohater odcinka będzie musiał wcielić się w fachowca z nieswojej branży, spędzić z tą osobą cały dzień i przy okazji wykonać szereg rozmaitych zadań.

LIFETRAMPLIFETRAMP
Foto: PLANETE+

Po tym doświadczeniu uczestnicy starają się odpowiedzieć sobie na pytanie, czy z ulgą wrócą do dotychczasowej pracy, czy też może zmienią swoje życie? Jak poradzą sobie w nowej rzeczywistości, jakie problemy napotkają, czy wyjdą z twarzą z tego zadania? Zapraszamy do ITVN Extra!

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

tvnpix