CZY NA PEWNO UMIESZ GOTOWAĆ?
powrót do listy

CZY NA PEWNO UMIESZ GOTOWAĆ?

PolecaneProgramy

CZY NA PEWNO UMIESZ GOTOWAĆ?

 

Jeden z najbardziej znanych szefów kuchni Andrzej Polan w swoim autorskim programie „Czy na pewno umiesz gotować?” sprawdza umiejętności kulinarne Polaków. Restaurator nauczy, doradzi i wyeliminuje złe nawyki w kuchni, a wszystko dzięki pomocy rodziny kucharzy-amatorów, będących bohaterami odcinka. Na premierowe odsłony programu zapraszamy od 11 marca w soboty o godz. 20.10 (CET – Berlin, Paryż), 20.10 (CDT – Chicago) i 21.10 (EDT – Nowy Jork) do ITVN Extra.

CZY NA PEWNO UMIESZ GOTOWAĆ?CZY NA PEWNO UMIESZ GOTOWAĆ?
Foto: Kuchnia+

Do każdego odcinka programu „Czy na pewno umiesz gotować?” uczestnika zgłasza jego rodzina. Bohater myśli, że ma duży talent kulinarny i podczas nagrania gotuje swoje popisowe danie, które, jak mu się wydaje, uwielbiają jego domownicy. W trakcie dowiaduje się, że rodzina ma już dość przesolonej lasagne, mdłej pomidorówki  i twardych schabowych, ale boi się powiedzieć o tym kucharzowi-amatorowi.

CZY NA PEWNO UMIESZ GOTOWAĆ?CZY NA PEWNO UMIESZ GOTOWAĆ?
Foto: Kuchnia+

Andrzej Polan zaprasza bohatera do kuchni i  prosi go o przygotowanie jego popisowej potrawy, którą ocenia. Domowy kucharz dowiaduje się, jakie błędy popełnił i dlaczego rodzina zgłosiła go do programu. Później wraz z prowadzącym pracują nad udoskonaleniem dania i w nowej wersji serwują je rodzinie. Czy ulepszona wersja posiłku posmakuje domownikom? Dowiecie się Państwo, oglądając ITVN Extra.

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW PRASOWYCH

 

 

 

tvnpix