Aktualności

powrót do listy

ŻYCIE NABIERA SMAKU

Polecane | Programy |
ŻYCIE NABIERA SMAKU
ZYCIE NABIERA SMAKU TVN  

ŻYCIE NABIERA SMAKU

Życie nabiera smakuto cykl wychodzący naprzeciw oczekiwaniom osób, które źle się czują w swoim ciele. Trenerzy personalni Sylwia i Akop Szostak wprowadzą bohaterów w świat ćwiczeń na siłowni oraz udowodnią, że trenować można także w domu.Zachęcamy do śledzenia kolejnych zmagań uczestników w ITVN Extra w każdą sobotę od 6 maja o godz. 12.20 (CET – Berlin, Paryż), 12.20 (CDT - Chicago), 13.20 (EDT – Nowy Jork).

W programie pojawi się m.in. Marta Świtek, doradca żywieniowy, która wysłucha, z czym w codziennym życiu kulinarnym nie radzą sobie bohaterowie i zaproponuje im zdrowe oraz proste rozwiązania. Z kolei fizjoterapeuta Piotr Obtułowicz zwróci uwagę na częsty problem – wady postawy. Dzięki jego fachowej wiedzy widzowie dowiedzą się, jakie ćwiczenia wykonywać, aby korygować złe nawyki.

Pierwsza odsłona przedstawia Jarosława Ziembickiego, który z zawodu jest bankowcem i prowadzi siedzący tryb życia. Przy wzroście 176 cm waży 110 kg. By zwalczyć swoją otyłość, oddał się pod opiekę trenerów personalnych Sylwii i Akopa Szostaków. Co będzie dla niego największym wyzwaniem w trakcie treningu? Jaki osiągnie rezultat? Przekonajcie się Państwo sami, oglądając „Życie nabiera smaku” w ITVN Extra. Zapraszamy!

 

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW TVN METEO ACTIVE

LUDZIE MORZA
Następny artykuł:

LUDZIE MORZA

tvnpix