Aktualności

powrót do listy

ZIEMIA ZA 1000 LAT

Polecane | Dokumenty |
ZIEMIA ZA 1000 LAT
ZIEMIA ZA 1000 LAT 

ZIEMIA ZA 1000 LAT

Topnienie lodowców postępuje w coraz szybszym tempie. Z filmu „Ziemia za 1000 lat” dowiedzą się Państwo, jakie mogą być tego skutki. Na interesujący i niezwykły dokument zapraszamy 28 kwietnia, w piątek o godzinie 19.10 (CET – Berlin, Paryż, CDT - Chicago) i 20.10 (EDT - nowy Jork) do ITVN Extra.

Każdego miesiąca media informują o coraz szybszym procesie topnienia lodowców. Zaczyna on przybierać bardzo niepokojące rozmiary. Film dokumentalny „Ziemia za 1000 lat’ przybliża skutki tego procesu zarówno dla nas, jak i dla przyszłych mieszkańców planety.

Dzięki najnowszym badaniom naukowym udało się ustalić, jak może wyglądać Ziemia, jeżeli proces ten nie zostanie powstrzymany i w jaki sposób zmienić się nasze życie. Badania te poparte są zarówno analizami współczesnej sytuacji, jak i historycznych procesów, które wielokrotnie wpływały na funkcjonowanie planety. „Ziemia za 1000 lat” jest interesującym dokumentem naukowym, który jednocześnie stanowi zachętę do racjonalnej dyskusji na temat zmian klimatycznych. Zapraszamy do ITVN Extra!

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW PRASOWYCH

 

AUTO – CUDA Z WYSYPISKA – NOWY SEZON
Następny artykuł:

AUTO – CUDA Z WYSYPISKA – NOWY SEZON

tvnpix