Aktualności

powrót do listy

ZIEMIA, PLANETA MIAST

Polecane | Dokumenty |
ZIEMIA, PLANETA MIAST
ZIEMIA, PLANETA MIAST  Foto: France Television

ZIEMIA, PLANETA MIAST

Serial „Ziemia, planeta miast” to niezwykłe spojrzenie na współczesne aglomeracje. Jego twórcy szukają odpowiedzi na pytanie, jak będą wyglądały miasta w przyszłości. Zapraszamy do oglądania ciekawej serii w poniedziałek 14 i 21 sierpnia o godzinie 18.45 (CET – Berlin, Paryż), 18.45 (CDT – Chicago), 19.45 (EDT – Nowy Jork) w ITVN Extra. Co tydzień będziemy emitować po dwa odcinki. 

ZIEMIA, PLANETA MIASTZIEMIA, PLANETA MIAST
Foto: France Television

Wraz z autorami dokumentu „Ziemia, planeta miast” wybierzemy się do interesujących metropolii takich jak Hong Kong czy Bombaj. Odwiedzimy również małe miasteczko w centralnej części Francji - Bray-sur-Seine. W każdym odcinku dowiemy się, co tworzy klimat miasta, decyduje o jego atrakcyjności i jak zbudowana jest wspólnota pomiędzy jego mieszkańcami.

Serial ten jest także niezwykłą wycieczką w przyszłość. Wraz z francuskimi dziennikarkami, zajmującymi się architekturą, zastanowimy się, jak mogą wyglądać miasta za kilkadziesiąt lat. Czy każdemu z nas spodobają się ich wizje? Po odpowiedź zapraszamy do ITVN Extra. 

ZIEMIA, PLANETA MIASTZIEMIA, PLANETA MIAST
Foto: France Television

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

 

CZYTANKI RYBKI MINIMINI
Następny artykuł:

CZYTANKI RYBKI MINIMINI

tvnpix