Aktualności

powrót do listy

ZIELONA REWOLUCJA MARTY DYMEK

Polecane | Programy |
ZIELONA REWOLUCJA MARTY DYMEK
ZIELONA REWOLUCJA MARTY DYMEK  Foto: Kuchnia+

ZIELONA REWOLUCJA MARTY DYMEK

W każdym odcinku programu, Marta Dymek, słynna blogerka promująca kuchnię wegańską, staje przed wyzwaniem przekonania swojego gościa dietą roślinną. Czy uda się jej udowodnić, że wegańskie przepisy są równie pyszne, co te tradycyjne? Na nowy sezon programu „Zielona rewolucja Marty Dymek” zapraszamy w każdy piątek od 10 marca o godz. 20.10 (CET – Berlin, Paryż), 20.10 (CDT – Chicago) oraz 21.10 (EDT – Nowy Jork).

ZIELONA REWOLUCJA MARTY DYMEKZIELONA REWOLUCJA MARTY DYMEK
Foto: Kuchnia+

W każdej odsłonie prowadząca najpierw odwiedzi swojego gościa w jego naturalnym środowisku, by potem zaprosić go na wegańską ucztę w studiu. Aby sprawdzić, czy mięsożercę uda się przekonać do bezmięsnych potraw, prowadząca przygotuje dwa dania, opowiadając o najważniejszych w roślinnej kuchni składnikach i przyprawach. Obie gotowe potrawy zaserwuje swoim wymagającym gościom. Czy będzie to punkt zwrotny w ich diecie?

Marta Dymek spotka się z prawdziwymi mięsożercami, takimi jak właściciel burgerowni lub szef kuchni Aleksander Baron. Odwiedzi też złotego medalistę z Pekinu Piotra Małachowskiego, szefa kuchni WARSu, a nawet kucharki z baru mlecznego, które nie są fankami wegańskich przepisów. Czy przekonanie zwolenników mięsnej kuchni do roślinnej diety w ogóle jest możliwe? Zapraszamy do ITVN Extra na „Zieloną rewolucję z Martą Dymek”!

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW ©Kuchnia+

NIEZWYKŁE ZAKĄTKI ZIEMI
Następny artykuł:

NIEZWYKŁE ZAKĄTKI ZIEMI

tvnpix