Aktualności

powrót do listy

W TRASIE

Programy |
W TRASIE
W TRASIE  Foto: TVN / MICHAL LICHTANSKI

W TRASIE

Prowadząca Aleksandra Kutz co tydzień nawija kolejne setki kilometrów na koła redakcyjnego auta. Wraz z nią widzowie podróżują po Polsce, spotykając ciekawych ludzi i odwiedzając interesujące miejsca. Na drugi sezon programu „W trasie” zapraszamy w każdy piątek od 26 maja o godzinie 8.30 (CET – Berlin, Paryż), 8.30 (CDT - Chicago) i 9.30 (EDT - Nowy Jork) do ITVN.

Ola każdy dzień spędza w drodze. Przez CB radio kontaktuje się z innymi kierowcami, którzy podpowiadają jej jak ominąć korek, gdzie warto wpaść na schabowego i co ciekawego znajduje się w okolicy. Jak każdej kobiecie, zdarzają się jej „babskie” przygody: zatrzaśnięte kluczyki w samochodzie, przebita opona. Potrafi też „zgubić się” na prostej drodze. Stara się jednak z wdziękiem poradzić sobie ze wszystkimi przeciwnościami. Prowadząca spotyka się również z celebrytami, które większość swojego życia spędzają  podobnie jak ona, czyli wiecznie podróżując.

Odwiedzone przy okazji miejsca, które według Oli gwarantują odpowiednią jakość usług są honorowane specjalnym certyfikatem. Dzieli się nim również z innymi użytkownikami drogi. Każdy odcinek programu opisuje inną trasę, podpowiada kierowcom gdzie można dobrze zjeść, jakich miejsc lepiej unikać, gdzie warto skręcić z głównej drogi, by coś ciekawego zobaczyć. Zachęcamy Państwa do zwiedzania Polski razem z Aleksandrą Kutz w ITVN Extra.

Więcej informacji na www.itvnextra.pl

MATERIAŁY TVN

 

 

OSTRE CIĘCIE
Następny artykuł:

OSTRE CIĘCIE

tvnpix