Aktualności

powrót do listy

W POGONI ZA TORNADAMI

Dokumenty |
W POGONI ZA TORNADAMI
W POGONI ZA TORNADAMI SCORPION TV Limited 3.jpg 

W POGONI ZA TORNADAMI

Trąby powietrzne od zawsze budzą w ludziach strach i przerażenie. Są jednak tacy, którzy fascynują się nimi i podążają ich śladem. O takim śmiałku opowiada serial dokumentalny „W pogoni za tornadami”. Zachęcamy do oglądania amerykańskiej serii dokumentalnej w każdą niedzielę od 9 kwietniao godz. 8.30 (CET – Berlin, Paryż), 8.30 (CDT – Chicago) i 9.30 (EDT – Nowy Jork).Co tydzień będziemy emitować po dwa odcinki. 

W POGONI ZA TORNADAMI SCORPION TV Limited 3.jpgW POGONI ZA TORNADAMI SCORPION TV Limited 3.jpg
W POGONI ZA TORNADAMI SCORPION TV Limited 2.jpgW POGONI ZA TORNADAMI SCORPION TV Limited 2.jpg

Tornado – niszczycielski żywioł, który przynosi wiele strat i ofiar. To jedno z najbardziej niebezpiecznych zjawisk atmosferycznych. Najgroźniejsze z nich mają miejsce w Stanach Zjednoczonych. Gdy tylko pojawia się informacja o możliwym ich wystąpieniu, ludzie szukają bezpiecznych miejsc, w których będą mogli się schronić. Jednak nie wszyscy!

Reed Timmer to „łowca burz”, który od lat pasjonuje się ekstremalnymi zdarzeniami pogodowymi. W serialu „W pogoni za tornadami” widzowie obejrzą jego podróż po Ameryce tropem trąb powietrznych. Wraz z meteorologami, którzy badają ich powstawanie, zobaczą Państwo z bliska, jak wielkie spustoszenia mogą czynić tornada. Dowiedzą się również, w jakich warunkach najczęściej występują i jak najlepiej się przed nimi zabezpieczyć. Zapraszamy do ITVN Extra!

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

MAMI FATALE
Następny artykuł:

MAMI FATALE

tvnpix