Aktualności

powrót do listy

W INNEJ PRZESTRZENI

Dokumenty |
W INNEJ PRZESTRZENI
W INNEJ PRZESTRZENI Boulder Creek International 1.jpg 

W INNEJ PRZESTRZENI

Wszystkich fanów sportów ekstremalnych zapraszamy do ITVN Extra. Od 13 kwietnia pokażemy „W innej przestrzeni” – program dla ludzi o mocnych nerwach, który pokazuje pełne przygód spotkanie dwóch mężczyzn, kochających niebezpieczne hobby. Zachęcamy do oglądania cyklu w każdy czwartek o godzinie 18.20 ( CET – Berlin, Paryż), 18.20 (CDT – Chicago) i 19.20 (EDT – Nowy Jork). Co tydzień będziemy emitować po dwa odcinki. 

W INNEJ PRZESTRZENI Boulder Creek International 4.jpgW INNEJ PRZESTRZENI Boulder Creek International 4.jpg

Jokke Summer jest wyczynowym skoczkiem wingusit. Dyscyplina ta znana jest dopiero od lat 90. i polega na szybowaniu w specjalnym kombinezonie na dużej wysokości, a następnie lądowaniu przy użyciu spadochronu. Jokke jest ogromnym pasjonatem tego sportu i podejmuje się coraz to nowych wyzwań. Żadne granice nie są dla niego nieprzekraczalne. Pasję do ekstremalnych sportów dzieli ze swoim przyjacielem - Niccolo Porcella, który jest prawdziwym mistrzem kite-surfingu. 

W INNEJ PRZESTRZENI Boulder Creek International 2.jpgW INNEJ PRZESTRZENI Boulder Creek International 2.jpg

W serialu obaj bohaterowie będą wymieniać się doświadczeniami oraz uczyć, w jaki sposób uprawiać te niezwykłe dyscypliny. Spotkają również starszych i doświadczonych mentorów, którzy udzielą im wielu cennych rad. „W innej przestrzeni” to inspirujący i pełen mrożących krew w żyłach momentów program. Zapraszamy do oglądania go w ITVN Extra.

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW PRASOWYCH

W POGONI ZA TORNADAMI
Następny artykuł:

W POGONI ZA TORNADAMI

tvnpix