Aktualności

powrót do listy

UWAGA! PO UWADZE

Polecane | Programy |
UWAGA! PO UWADZE
UWAGA! PO UWADZE  Foto: TVN / Bartosz Krupa / EASTNEWS

UWAGA! PO UWADZE – NOWY SEZON

 

Zbigniew Łuczyński i Tomasz Kubat w nowym sezonie programu „Uwaga! Po Uwadze” zapraszają do studia kolejnych ekspertów i zaangażowanych w sprawę gości. To wszystko, by być jeszcze bliżej kontrowersyjnych wydarzeń i przedstawić je Państwu w pełnym świetle. Zachęcamy do oglądania premierowych odsłon w ITVN Extra od 13 lutego w każdy poniedziałek o godz. 20.10 (CET – Berlin, Paryż, CST - Chicago) i 21.10 (EST - Nowy Jork)!

Uwaga! po Uwadze” uzupełnia i rozwija tematy poruszane przez dziennikarzy z programu „Uwaga!” emitowanego codziennie na antenie ITVN.Dzięki ogromnemu doświadczeniu dwaj prowadzący nie boją się poruszać tematów trudnych, wielowymiarowych, a czasem wręcz bolesnych. Każdego dnia ujawniają afery, przybliżają sylwetki sław, kulisy ważnych kampanii społecznych i rozpoczynają gorące debaty, którymi żyją wszyscy Polacy.

Nadchodzącej wiosny Zbigniew Łuczyński i Tomasz Kubat zaprezentują kontynuacje najciekawszych spraw nurtujących wielu odbiorców. Spotkają się z ekspertami i bohaterami najgłośniejszych reportaży oraz poprowadzą z nimi żywe dyskusje. Niejednokrotnie sięgną po wypowiedzi i komentarze widzów, odkrywając jeszcze więcej szczegółów i dodając kolejny, interesujący punkt widzenia. Na tak gorący program zapraszamy do ITVN Extra!

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW TTV

UGOTUJ MI MAMO!
Następny artykuł:

UGOTUJ MI MAMO!

tvnpix