Aktualności

powrót do listy

USTERKA

Polecane | Programy |
USTERKA
USTERKA  Wideo: TVN

USTERKA

 

Program pokazuje niedostatki pracy naszych rodzimych specjalistów, oczywiście z przymrużeniem oka i dużą dawką humoru. W tym sezonie ekipa programu udaje się do Londynu, by tam tropić nieuczciwych fachowców. Pierwsze odcinki serii zobaczycie Państwo już od 9 marca, w każdy czwartek o godzinie 20.35 (CET – Berlin, Paryż), 20.35 (CDT – Chicago), 21.35 (EDT – Nowy Jork) na antenie ITVN Extra.

W nowym sezonie tropem milionów naszych rodaków „Usterka” udaje się na emigrację do Londynu. Dominik Strzelec, agent w służbie jej królewskiej mości posiadający licencję na tropienie fuszerek, będzie oceniał czy polski hydraulik potrafi naprawić angielską rurę, a złota rączka z centralnej Polski uruchomi wiktoriańskie okno i położy klasyczną, brytyjską wykładzinę.

Nasi rodacy nie pozwolą nam zginąć w wielkim mieście. Udzielą dobrych rad, jak przetrwać i jakich klientów się wystrzegać, a przy tym pokażą jak zarobić kokosy . Okazuje się, że w Wielkiej Brytanii stawki za godzinę pracy zrobią wrażenie nie tylko na naszych fachowcach.

Czy wszystkie niedociągnięcia uda się ukryć tym razem pod warstwami tapety, czym różni się praca złotej rączki w Londynie od pracy w kraju nad Wisłą? Zapraszamy na specjalną, edycję „Usterki” okraszoną angielskim humorem.

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW TTV

10 ZADAŃ SPECJALNYCH MICHAELA MORANA
Następny artykuł:

10 ZADAŃ SPECJALNYCH MICHAELA MORANA

tvnpix