Aktualności

powrót do listy

TRIKI TIKI

Polecane |
TRIKI TIKI
TRIKI TIKI  

TRIKI TIKI – NOWY SEZON

Co można uszyć przy pomocy ograniczonych materiałów? Jak w prosty sposób zrobić torbę, breloczek, piórnik czy naszyjnik? Główna bohaterka serii „Triki Tiki” w każdym odcinku pokaże i opowie o kolejnych procesach tworzenia jednego wyjątkowego przedmiotu. Na pokaz jej twórczych prezentacji zapraszamy w soboty od 9 grudnia o godz. 11.05 (CET – Berlin), 11.05 (CST – Chicago) i 12.05 (EST – Nowy Jork, Toronto) do ITVN Extra!  

TRIKI TIKI TRIKI TIKI
TRIKI TIKITRIKI TIKI

Prowadząca serię Tiki to dziewczynka o nadzwyczajnej wyobraźni, która przedstawia szalone pomysły na kreatywną zabawę. Pokazuje, jak w prosty sposób, przy użyciu podstawowych materiałów i narzędzi zrobić torbę, breloczek, piórnik czy naszyjnik.

W każdym odcinku sezonu wykona kolejne wyjątkowe przedmioty, a także podzieli się z widzami trikami, których jeszcze nie pokazywała. Opowie przy tym ciekawostki, zaprezentuje sztuczki oraz da rady związane z tematem odcinka.

Projekty plastyczne prezentowane w programie „Triki Tiki” zostały wymyślone i opracowane przez polską projektantkę Julię Szewczyk. Produkcja została zrealizowana w bogatej oprawie wizualnej - specjalnie zaprojektowana scenografia z recyklingowych materiałów oraz kostium głównej bohaterki współgrają z oprawą graficzną programu. Zapraszamy do ITVN Extra!

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

ŚWIĄTECZNE PRZEPISY RAFAŁA TARGOSZA
Następny artykuł:

ŚWIĄTECZNE PRZEPISY RAFAŁA TARGOSZA

tvnpix