Aktualności

powrót do listy

SZKOŁA ZBRODNI

Programy |
SZKOŁA ZBRODNI
SZKOŁA ZBRODNI  Foto: AMPERSAND

SZKOŁA ZBRODNI

Od 4 stycznia na naszej antenie zagości serial dokumentalny, opisujący naukę sześciu adeptów kryminalistyki w szkole policyjnej w Montrealu. Czy wszystkim uda się ukończyć akademię i spełnić marzenia o pracy w policji? Zapraszamy do oglądania „Szkoły zbrodni” w każdą środę o godz. 19.10 (CET – Berlin, Paryż), 19.10 (CST – Chicago) i 20.10 (EST – Nowy Jork) do ITVN Extra.

Akademia w Montrealu to miejsce, o którym śni wiele osób z całego świata. W serialu „Szkoła zbrodni” widzowie będą śledzić losy szóstki młodych ludzi, zmagających się z nauką na tej prestiżowej uczelni. Aby zdobyć jak najlepszą wiedzę na temat kryminalistyki, rozwiązują zagadki na podstawie prawdziwych śledztw prowadzonych przez kanadyjskich policjantów. Zapoznają się także z nowoczesnymi technologiami umożliwiającymi dochodzenie do prawdy.

Ale nauka w szkole policyjnej to nie tylko poznawanie najlepszych metod śledczych. To również mroczna podróż do wnętrza ludzkiej psychiki, dzięki której studenci dowiadują się, dlaczego ludzie popełniają przestępstwa. Adepci uczą się także najlepszych sposobów na pomoc ludziom doświadczających różnego rodzaju przemocy. Czy każdy z nich jest gotowy na zetknięcie się z takimi problemami? Zapraszamy do ITVN Extra!

 

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

MENU Z PUDEŁKA
Następny artykuł:

MENU Z PUDEŁKA

tvnpix