Aktualności

powrót do listy

SZALONY DZIEŃ

Polecane |
SZALONY DZIEŃ
SZALONY DZIEŃ  Foto: JUKURPA

SZALONY DZIEŃ

 

Od 12 lipca wszystkich widzów ITVN Extra zapraszamy w niezwykłą wyprawę z podróżnikiem Jerome Gluzicki, który zwiedzi każde z najpiękniejszych miast świata w zaledwie 12 godzin. Ile zdoła zobaczyć w tak krótkim czasie? Zachęcamy do oglądania serialu podróżniczego „Szalony dzień” w każdy czwartek o godz. 19.10 (CET – Berlin, Paryż), 19.10 (CDT – Chicago) i 20.10 (EDT – Nowy Jork)

SZALONY DZIEŃSZALONY DZIEŃ
Foto: JUKURPA

Delhi, Amsterdam, Monachium, Nowy Jork. Te i inne miasta znalazły się na liście podróżnika Jerome Gluzickiego. Spędzi w nich po dwanaście godzin, poznając przez ten czas najciekawsze miejsca, zwyczaje kulturowe oraz spotykając się z mieszkańcami.

Każda wizyta zaplanowana jest w dniu szczególnym. Widzowie przyjrzą się więc z bliska, jak obchodzony jest Oktoberfest, w jaki sposób nowojorczycy świętują Halloween i jak wyglądają parady i festyny w Amsterdamie czy Montrealu. Wraz z gospodarzem programu „Szalony dzień” będą mogli Państwo uczestniczyć w festiwalu muzyki średniowiecznej na Gotlandii. Moc niezapomnianych wrażeń tylko w ITVN Extra! 

SZALONY DZIEŃSZALONY DZIEŃ
Foto: JUKURPA

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

PRZYGODY ROSIE
Następny artykuł:

PRZYGODY ROSIE

tvnpix