Aktualności

powrót do listy

SZALONY DZIEŃ

Programy |
SZALONY DZIEŃ
Crazy day in  Foto: Jukurpa

SZALONY DZIEŃ

Od 29 listopada widzów ITVN Extra zapraszamy na niezwykłą wyprawę z podróżnikiem Jerome Gluzicki, który zwiedzi każde z najpiękniejszych miast świata w zaledwie 12 godzin. Ile zdoła zobaczyć w tak krótkim czasie? Zachęcamy do oglądania serialu podróżniczego „Szalony dzień” w każdy wtorek o godz.19.10 (CET – Berlin, Paryż), 19.10 (CST - Chicago) i 20.10 (EST – Nowy Jork).

Delhi, Amsterdam, Monachium, Nowy Jork. Te i inne miasta znalazły się na liście podróżnika Jerome Gluzickiego. Spędzi w nich po dwanaście godzin, poznając przez ten czas najciekawsze miejsca, zwyczaje kulturowe oraz spotykając się z mieszkańcami.

Każda wizyta zaplanowana jest w dniu szczególnym. Widzowie zobaczą więc z bliska, jak obchodzi się Oktoberfest, w jaki sposób nowojorczycy świętują Halloween i jak wyglądają parady i festyny w Amsterdamie czy Montrealu. Wraz z gospodarzem programu „Szalony dzień” będą mogli Państwo uczestniczyć w festiwalu muzyki średniowiecznej na Gotlandii. Moc niezapomnianych wrażeń tylko w ITVN Extra!

 

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

ZESZYT ĆWICZEŃ
Następny artykuł:

ZESZYT ĆWICZEŃ

tvnpix