Aktualności

powrót do listy

SPACERY PO DNIE

Programy |
SPACERY PO DNIE
SPACERY PO DNIE  Foto: Breakthrough Entertainment

SPACERY PO DNIE

„Spacery po dnie” to kanadyjski serial dokumentalny, którego głównymi bohaterami są płetwonurkowie. Wraz z nimi widzowie zanurzą się w najpiękniejsze wody świata i zobaczą, jakie bogactwa kryją morza i oceany. Na serię dedykowaną wszystkim miłośnikom podróży zapraszamy w każdy wtorek i czwartek o godz. 19.10 (CET – Berlin, Paryż), 19.10 (CST – Chicago) i 20.10 (EST – Nowy Jork) na antenę ITVN Extra. Pierwszy odcinek już 19 stycznia!

Serial „Spacery po dnie” stanowi zachwycającą i jedyną w swoim rodzaju wyprawę po akwenach wodnych całego świata. Wraz z ekipą płetwonurków i filmowców odkryją Państwo niezwykłe piękno, które kryje się pod wodą i błękitnymi falami. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii, wędrówka po podwodnym świecie stanie się niezwykłą przygodą i zapierającym dech w piersiach doświadczeniem.

W cyklu „Spacery po dnie” kamera odwiedzi wody południowej Afryki, Nowej Zelandii, Karaibów oraz Kanady. Przyjrzy się także wrakom okrętów podwodnych, leżącym na dnie Oceanu Spokojnego. Zapraszamy do ITVN Extra!

 

TEKST NA PODSTAWIE MATERIAŁÓW OD DYSTRYBUTORA

JAKUBIAK LOKALNIE
Następny artykuł:

JAKUBIAK LOKALNIE

tvnpix